W związku z dużą ilością zamówień, mogą występować opóźnienia. Przepraszamy.

NANOBAUER® Płyn do czyszczenia fug i spoin
search
  • NANOBAUER® Płyn do czyszczenia fug i spoin

NANOBAUER® Płyn do czyszczenia fug i spoin

24,31 zł

Specjalistyczny środek do usuwania i czyszczenia zabrudzeń z fug i spoin. Nie uszkadza materiału niwelując skutecznie zabrudzenia i plamy. Nadaje nowy, świeży wygląd fugom i spoinom. Po czyszczeniu polecamy zastosowanie impregnatu NANOBAUER JOINT. Produkt można stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Pojemność

Lub zamów telefonicznie! 786-530-900 / 723-050-903
logo_nanostone.png


NANOBAUER JOINT CLEANER
Preparat specjalny do czyszczenia fug i spoin
nanostonefuguecleaner.png
check.png

Skuteczne czyści fugi

Preparat specjalny do czyszczenia fug i spoin
brickwall2.png

Bezpieczny dla fug i spoin

Bezpieczny dla materiału
sprej.png

Gotowy do użycia

Środek jest gotowym preparatem do użycia

Łatwe czyszczenie


mech.png

Dzięki temu produktowi czyszczenie fug stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.
Usuwa uporczywe zabrudzenia i plamy

kroplekamien.png

Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy z fug i spoin.
Zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni

uv.png

Usuwanie zagrzybień i pleśni staje się znacznie łatwiejsze.

Środek do czyszczenia fug

Zabrudzone spoiny i fugi potrafią zepsuć wygląd nawet najnowocześniejszego mieszkania. Natomiast standardowe mycie spoin środkami czystości jest nie tylko uciążliwe, ale i czasochłonne. Fugi w szczelinach między płytkami na ścianie lub podłodze są niezbędne w celu zachowania funkcji estetycznych. Jednak diametralnie tracą swój walor w momencie, gdy powstają na ich zabrudzenia. Odpowiedni środek do czyszczenia fug pozwala na dłużej zachować ich świeży i unikalny wygląd. Dobór właściwego preparatu nie dopuści do nawarstwiania się kolejnych nalotów brudu, mikroorganizmów, grzybów i pleśni. Fugi i spoiny z czasem tracą swój pierwotny kolor. Białe mogą żółknąć, natomiast inne barwy po prostu ciemnieją. Środki do czyszczenia fug, które zawierają w swoim składzie dodatkowym impregnat, pomagają o wiele dłużej utrzymać bazowy kolor fugi. Jest to szczególnie istotne w łazienkach i kuchni, gdzie panuje o wiele większa wilgoć i powierzchnie o wiele częściej mają kontakt z wodą.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Potrzebujesz impregnatu do kamienia chłonnego posiadającego mokry efekt? Twoja powierzchnia może zachować głębię koloru i zyskać ochronę nawet na 5 lat w bardzo prosty sposób. Preparaty typu Nanostone Rock Wet 100 trwale izolują kamienie chłonne i porowate od czynników zewnętrznych. Potrzebujesz impregnatu do bruku i kostki brukowej, mokrego efektu pogłębiacza koloru? Dzięki Nanostone Paving Wet Twojapowierzchnia zyska na żywotności, a preparat ochroni ją przed brudem i wykwitami, przy czym znacznie ułatwi każde kolejne czyszczenie. Sprawdzony preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne i pod wysokim ciśnieniem – Nanostone Facade Cleaner! Ten środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych usuwa ciężkie zabrudzenia nie uszkadzając struktury materiału. Nanostone Ceramics Cleaner staje się skutecznym rozwiązaniem, gdy czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów zabiera zbyt dużo czasu. Preparat błyskawicznie radzi sobie z zabrudzeniami i przywraca powierzchniom dawny blask. Impregnaty do płytek gresowych i ceramicznych pozwalają zachować czystość w wilgotnych miejscach. Preparaty Nanostone Gress zabezpieczają kuchnie i łazienki przed uciążliwymi zabrudzeniami nawet na 2 lata.

Opis

Przeznaczenie
Fugi między płytkami ceramicznymi
Impregnat
Nie
Środek czyszczący
Tak
Uwagi
Nie zalecany do fug epoksydowych
Po wyczyszczeniu fug zalecamy zmyć powierzchnię preparatem Nanobauer Floor Cleaner
Zalecane przy użyciu
Gąbka
Ręcznik papierowy
Rękawiczki ochronne

Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

5.0
19 Recenzje
★★★★★ Doskonały 19
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (19)
  • Pytania i Odpowiedzi (5)