NANOSTONE ANTIALG CLEANER - Środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów

NANOSTONE ANTIALG CLEANER - Środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów

Brzydkie, zielone naloty pojawiły się na Twojej kostce brukowej albo elewacji? Jest na nie prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz specjalny środek klasy premium NANOSTONE ANTIALG CLEANER i po upływie minimum pół godziny spłuczesz go wodą. Nie potrzebujesz żadnych urządzeń, maszyn wysokociśnieniowych i innych sprzętów mechanicznych. Nałóż po prostu prezentowany środek do usuwania zielonych wykwitów i mchów na pokrytą nimi powierzchnię. Następnie odczekaj odpowiednią ilość czasu i spłucz wodą. Stosować na materiałach chłonnych.

Więcej szczegółów

21.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l


NANOSTONE ANTIALG

Preparat specjalny

do usuwania

mchów i zielonych nalotów
Skuteczne działanie
Uniwersalne zastosowanie
Gotowy do użycia
PREMIUM
Wysoce skuteczny środek czyszczący do usuwania mchów i porostów
Środek czyszczący do stosowania na każdy rodzaj powierzchni porowatej
Środek jest gotowym preparatem do użycia
Produkty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Łatwo usuwa zabrudzenia
Szerokie zastosowanie
Koniec z mchem
Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy na materiale oraz skutecznie radzi sobie z mchem.

Produkt można stosować na takie powierzchnie jak: elewacje, kostki brukowe, kamień naturalny, beton, ceramika i klinkiery.
Łatwe i szybkie rozwiązanie problemu z zielonymi wykwitami.
O produkcie:

Innowacyjny wodny produkt do usuwania mchów, porostów i zielonych wykwitów z murów. Produkt nie wymaga użycia specjalistycznych maszyn ani dużej ilości wody. Znakomicie usuwa zabrudzenia z bruku, kamieni naturalnych, cegieł, klinkieru, elewacji i betonów. Do uzyskania porządnego efektu niewymagane jest czyszczenie mechaniczne.

Aplikacja i zastosowanieNa zabrudzony materiał nałóż odpowiednią ilość preparatu. Odczekaj 0.5-6h.
Po okresie minimum 30 minut, spłucz materiał dużą ilością czystej wody.
Jeśli wymaga tego sytuacja powtórz czynność przecierając materiał po około 30 minutach. Jeśli zabrudzenia są spore, możesz pozostawić preparat na dłużej, nawet do sześciu godzin. Po spłukaniu pozostałości środka czyszczącego, zielone wykwity powinny być już całkowicie, lub przynajmniej częściowo, usunięte. Jeśli powierzchnia nadal nie jest całkowicie uprzątnięta, warto powtórzyć czynności, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt. Czyszczenie zielonych nalotów proponowanym preparatem może odbywać się na podłożu brukowym, ceglanym, betonowym i tym podobnych. Produkt dokładnie usuwa zielony nalot z powierzchni porowatych i jest łatwy w użyciu.