Kostka brukowa i beton impregnaty i środki do czyszczenia

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Brud i odbarwienia w dużym stopniu wpływają na wygląd podjazdu i alejek w naszych ogrodach. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo środek do czyszczenia kostki brukowej z mchu, który pomoże Państwu w łatwy sposób w poradzeniu sobie z jednym z najpopularniejszych problemów. Rozprowadzona ciecz jest w stanie pozbyć się niepożądanych nalotów, ale nie ochroni przed potencjalnymi zniszczeniami w przyszłości. Dbając o to, aby ścieżki zachowały swoje właściwości jak najdłużej, należy zastosować także impregnat do kostki brukowej. Mamy zarówno płyny do konserwacji, jak również pozbywania się brudu z betonu i nawierzchni brukowanych. Konserwacja zapobiega wchłanianiu wody, dzięki czemu uzyskiwana jest ochrona przed jej szkodliwym działaniem. To ważne w szczególności w przypadku konstrukcji betonowych, które w dużej mierze narażone są na wilgoć. Popularny ostatnimi czasy beton architektoniczny wymaga szczególnej pielęgnacji, dzięki czemu wyeliminowany zostanie problem powstających zacieków.

Jakie korzyści przynosi impregnowanie kostki brukowej?

Oprócz ochrony nawierzchni, w naszej ofercie znajdują się specjalne płyny, których zadaniem jest nadanie kostce dodatkowych wartości estetycznych. Odpowiedzialne są za uzyskanie mokrego efektu oraz pogłębienie koloru. Dzięki tej drobnej zmianie pomieszczenie może wyglądać zupełnie inaczej. Impregnaty do kostki brukowej dopasowane są do struktury materiału, skutecznie chroniąc go przed złą pogodą oraz czynnikami zewnętrznymi. Hydrofobowa powłoka nie przepuszcza wody, co w tym przypadku przynosi również efekt wiążący się bezpośrednio z naszą wygodą. Warstwa chroni przed osadzaniem się śniegu oraz lodu, dzięki czemu odśnieżanie jest dużo łatwiejsze. Wszelkie preparaty do konserwacji zapobiegają powstawaniu trwałych plam oraz nalotów z mchu i porostów. To jedne z najczęstszych narośli pojawiających się ogrodzie, szczególnie w miejscach narażonych na działanie nadmiernej wilgoci. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone zarówno do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Są one całkowicie bezbarwne, więc nie oddziałują na estetykę. Impregnacja betonu jest równie ważna, z powodu podatności na czynniki atmosferyczne. Artykuły zapewnią dodatkową wytrzymałość, nieskazitelny wygląd oraz zablokują nadmierne wchłanianie wody. Mamy środki impregnujące do betonu architektonicznego oraz dekoracyjnego, a także do prefabrykatów.

Co należy zrobić przed rozpoczęciem impregnacji?

Nie można zaimpregnować miejsca, które nie zostało wcześniej dokładnie oczyszczone. Utrwaliłoby to plamy, przez co stałyby się jeszcze trudniejsze do usunięcia. Brud można wyczyścić dużo łatwiej i szybciej, stosując odpowiednie preparaty, dobierane w zależności od materiału. W naszym sklepie mamy środki przeznaczone specjalnie do czyszczenia kostki brukowej i betonów. Pozwalają one w krótkim czasie na pozbycie się uporczywych plam, zwykle wymagających intensywnego szorowania. Oferujemy również specjalne substancje do usuwania specyficznych zabrudzeń, takich jak zaschnięty beton oraz ślady z rdzy. Wszystkie produkty są bezpieczne dla czyszczonych nawierzchni.

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło