W związku z dużą ilością zamówień, mogą występować opóźnienia. Przepraszamy.

  • -19,70 zł
NANOBAUER® ZESTAW PREMIUM DLA TWOJEGO DOMU
search
  • NANOBAUER® ZESTAW PREMIUM DLA TWOJEGO DOMU

NANOBAUER® ZESTAW PREMIUM DLA TWOJEGO DOMU

73,16 zł
53,46 zł Zniżka 19,70 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji 89.99 zł

Lub zamów telefonicznie! 786-530-900 / 723-050-903

Zestaw PREMIUM Nanobauer dla twojego domu zawierający:


NANOBAUER SHOWER CLEANER 750ML - Środek przeznaczony do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien i ceramiki w łazienkach. Skutecznie usuwa kamień, mydliny i inne uciążliwe zabrudzenia. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne czyszczenie. 


NANOBAUER PŁYN DO CZYSZCZENIA FUG I SPOIN 1L - Specjalistyczny środek do usuwania i czyszczenia zabrudzeń z fug i spoin. Nie uszkadza materiału niwelując skutecznie zabrudzenia i plamy. Nadaje nowy, świeży wygląd fugom i spoinom. Po czyszczeniu polecamy zastosowanie impregnatu NANOBAUER JOINT. Produkt można stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

NANOBAUER CZYSZCZENIE PIEKARNIKÓW I GRILLI 500ML - Środek przeznaczony do usuwania tłuszczu i przypaleń z płyt kuchennych, piekarników i grilla. Produkt szybko i skutecznie rozpuszcza powstałe przypalenia. można stosować zarówno przy tłuszczach pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego.

NANOBAUER GLASS EXTREME CLEANER 750ML - Środek przeznaczony do czyszczenia okien i szkła. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne usunięcie każdego rodzaju zabrudzenia z powierzchni szklanych.

Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.9
8 Recenzje
★★★★★ Doskonały 7
★★★★☆ Dobry 1
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (8)
  • Pytania i Odpowiedzi (2)