NANOSTONE CERAMICS HANDFORM - Impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł

NANOSTONE CERAMICS HANDFORM - Impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł

Produkt Nanostone Ceramics Handform to niezwykle skuteczny impregnat do cegieł, klinkierów chłonnych i wszelkiej ceramiki ręcznie formowanej. Nadaje on podłożu oraz powierzchni ścian i murów niewidzialną dla ludzkiego oka powłokę hydrofobową odpychającą brud i plamy. Sprawia również, że stają się odporne na wsiąkanie wody i innych cieczy. Dzięki temu preparatowi można zachować wybraną powierzchnię w czystości, nie poświęcając wiele czasu na jej bieżącą pielęgnację.

Więcej szczegółów

59.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l


NANOSTONE CERAMICS

HANDFORM

Impregnacja cegieł i

klinkierów

ręcznie formowanych
Tylko jedna warstwa
5 lat ochrony
70m2/5l
PREMIUM
Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji cegieł i klinkierów
Pięć lat skutecznej i trwałej ochrony
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 70 m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
STAY CLEAN czyli łatwe czyszczenie
Hydrofobowa ochrona przed wodą
Skuteczna ochrona przed mchem
Dzięki stosowaniu preparatów NANOSTONE STAY CLEAN, zniknie problem czasochłonnego i trudnego czyszczenia.
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.
O produkcie:

Produkt stworzony i dedykowany do wyrobów ceramicznych ręcznie formowanych i cegieł. Z ekstremalną skutecznością chroni całą strukturę ceramiki. Do stosowania na cegłach, klinkierach, murach, podłożach i  ścianach. Nadaje właściwości NANOSTOEN STAY-CLEAN – materiał będzie łatwy w czyszczeniu oraz odporny na brud, wodę i plamy

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1 warstwe.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 4 godziny. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Impregnacja klinkierów ręcznie formowanych chroni je przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami i nalotami. Porastanie cegieł przez mchy staje się przeszłością, a woda zamiast wnikać w ich powierzchnię, spływa po niej. Dzięki zastosowaniu jednej warstwy proponowanego środka klasy premium cegły ręcznie formowane pozostają skutecznie zabezpieczone na całe lata. Dzięki temu podłoże lub ściany zachowują swoje właściwości i atrakcyjny wygląd. Impregnat do cegły ręcznie formowanej jest łatwy w użyciu, a ostateczny rezultat widać już po upływie doby. Wybierając środek od cenionego producenta, nasi klienci zyskują najlepszą możliwą ochronę wybranych materiałów budowlanych.