NANOSTONE® CERAMICS HANDFORM - Impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł

Produkt Nanostone Ceramics Handform to niezwykle skuteczny impregnat do cegieł, klinkierów chłonnych i wszelkiej ceramiki ręcznie formowanej. Nadaje on podłożu oraz powierzchni ścian i murów niewidzialną dla ludzkiego oka powłokę hydrofobową odpychającą brud i plamy. Sprawia również, że stają się odporne na wsiąkanie wody i innych cieczy. Dzięki temu preparatowi można zachować wybraną powierzchnię w czystości, nie poświęcając wiele czasu na jej bieżącą pielęgnację.

59,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem

logo_nanostone.png

NANOSTONE CERAMICS HANDFORM
Impregnacja cegieł i klinkierów ręcznie formowanych
nanostone rock wet.png

1-2 warstwy

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji cegieł i klinkierów

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony

70m²/5l

Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 70m² impregnacji
STAY CLEAN czyli łatwe czyszczenie

mech.png
Dzięki stosowaniu preparatów NANOSTONE STAY CLEAN, zniknie problem czasochłonnego i trudnego czyszczenia.
Hydrofobowa ochrona przed wodą

ceramika_krople.png

Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Skuteczna ochrona przed mchem

uv.png

Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.

Impregnatu do płytek można użyć na podłodze, powierzchni tarasu czy na ścianach. Dzięki niemu przyjemniejsze stanie się nawet czyszczenie płytek z plam od napojów czy tłustych sosów. Ponadto preparat zapewnia materiałom większą trwałość. Po jego zastosowaniu zwiększa się także ich odporność na promienie słoneczne, mróz i inne niekorzystne warunki pogodowe. Zachęcamy do zakupu!


Impregnat do cegieł

Zabezpieczanie cegieł przed czynnikami atmosferycznymi i wilgocią polega na naniesieniu na materiał warstwy ochronnej, która wnika głęboko w jej strukturę. Impregnat do cegieł wytwarza wewnątrz, jak i na zewnątrz muru barierę hamującą wchłanianie się wody, osadzanie plam oleistych, nawarstwianie się kurzu i zabrudzeń. Dodatkowo spowalnia powstawanie przebarwień i blaknięcie materiału. Impregnaty do cegieł opierają się na zasadzie związków hydrofobowych, które uniemożliwiają wilgoci wnikanie w głąb cegły i powodują, że woda spływa po jej powierzchni. Preparaty wypełniają wolne przestrzenie cegły i redukują jej właściwości chłonące. Porowatość przestaje być problemem, tak samo jak rysy i pęknięcia, w których mogłaby zbierać się woda. Ponadto impregnat pozostawia warstwę tzw. samoczyszczącą. Jest to bardzo gładka powierzchnia, która powoduje, że wilgoć spływając, zbiera ze sobą osiadający na cegle kurz. Zakup dobrego środka ochronnego pozwala zaoszczędzić bardzo dużo na opcjonalnych remontach w przyszłości.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Produkty takie jak Nanostone Ceramics Cleaner rozwiązują problem z czasochłonnym czyszczeniem ceramiki, płytek, klinkierów i dachów.Preparat szybko radzi sobie z nalotem i zabrudzeniami, przywracając powierzchniom pierwotny blask. Zawilgocenie murów czy innych elementów konstrukcji stanowi duże zagrożenie, doprowadzając do stopniowej degradacji budynku. Świetnie sobie radzą tym impregnaty do osuszania murów i ścian. Sprawdzony Nanostone Injection Touch zapobiega tworzeniu się środowiska dla mchów i porostów.> Chcesz przywrócić swojemu mieszkaniu nienaganny wygląd? Nanostone Joint Cleaner idealnie nadaje się do czyszczenia fug i spoin! Produkt łatwo niweluje powstałe plamy i zabrudzenia i nie uszkadza materiału. W pomieszczeniach z dużą wilgotnością powietrza na niezabezpieczonych elementach często pojawia się porost lub pleśń. Sprawdzony impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin pomoże Ci pozbyć się problemu. Nanostone Joint daje najlepsze i najszybsze efekty. Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik, pozwoli Ci zadbać o ich powierzchnię oraz uniknąć porostu mchu, który psuje cały efekt. Nanostone Pebble tworzy na powierzchni powłokę, po której spływa brud i zanieczyszczenia.

NANOSTONE
NS.06.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846784

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło