NANOSTONE® PAVING CLEANER - Czyszczenie bruku, betonu i kostki brukowej preparat

Nanostone Paving Cleaner to łatwy w użyciu, bezpieczny i skuteczny preparat do czyszczenia betonu oraz bruku. Dzięki niemu powierzchnie w ogrodzie lub na działce odzyskają blask i to w wyjątkowo krótkim czasie. Koncentrat marki Nanostone sprawi, iż kostka lub beton będą wyglądały zdecydowanie lepiej. Jest w stanie pozbyć się nawet najgorszych plam i przebarwień, z którymi nie poradziły sobie inne środki.

Wydajnośc: Produkt należy rozcieńczać z wodą maksymalnie w stosunku 1:10. Rozcieńczenie i dokładna wydajność uzależniona jest od samego materiału i wielkości zabrudzenia.

Sposób użycia: Produkt można używać w urządzeniach wysokociśnieniowych, pianownicach oraz przy myciu ręcznym. Po zakończonej pracy zawsze dobrze wypłucz materiał.

24,90 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE PAVING CLEANER
Czyszczenie kostek brukowych i betonów
nanostone_concrete.png
check.png
Skuteczne działanie

Wysoce skuteczny środek czyszczący do kostki brukowej i betonu
molecule.png
Stworzony do betonu

Preparat opracowany na potrzeby czyszczenia kostki brukowej i betonu
detergent.png
Koncentrat

Środek w formie koncentratu
Łatwe czyszczenie kostek brukowych

mech.png
Dzięki temu produktowi czyszczenie kostki stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.
Usuwa nawet uporczywe zabrudzenia i plamy

kroplebruk.png
Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy na kostce brukowej.
Nie wpływa negatywnie na środowisko

uv.png
Bezpieczny dla środowiska preparat pozwala nam na pracę bez zastanawiania się o szkody w naszym ogrodzie.

Dzięki swojemu składowi ten preparat do czyszczenia kostki brukowej oraz betonu wnika w powierzchnię usuwając zabrudzenia. Można go stosować ręcznie, w maszynach czyszczących albo za pomocą rozpylających urządzeń, działających pod ciśnieniem. Co ważne, Nanostone Paving Cleaner to środek do czyszczenia betonu i bruku, który jest bezpieczny, zarówno dla człowieka, jak również środowiska. Bez obaw można go więc używać między innymi w ogrodzie, gdzie bawią się dzieci albo uprawia się kwiaty czy warzywa. Niewątpliwym atutem preparatu jest również to, że działa bardzo szybko.


Czyszczenie kostki brukowej – preparat

Mycie bruku najczęściej kojarzy się z trudnym do wyeliminowania brudem w szczelinach, które są idealnym miejscem rozwojowym dla mchów, glonów, grzybów i różnego rodzaju roślin. Wilgoć w tych szparach powoduje bardzo częste i nawracające wykwity mikrobiologiczne. Podstawą czyszczenia kostki brukowej jest przede wszystkim wybór preparatu. Pozwala on nie tylko usunąć wszelkie zabrudzenia i mikroorganizmy ze przestrzeni między kostkami, ale także skraca czas czyszczenia. Mechaniczne mycie i szorowanie daje z reguły jedynie tymczasowe efekty. Mchy i porosty należy bowiem usunąć wraz z korzeniami lub zarodnią. Preparat do kostki brukowej nie tylko skutecznie zmywa zabrudzenia, ale powoduje również wypalenie systemów rozrodczych grzybni. Można go natryskiwać za pomocą specjalnej myjki lub ręcznie nanosić za pomocą pędzelka. Ponadto dzięki zastosowaniu drucianej szczotki można wymieść resztki zalegających w zagłębieniach zanieczyszczeń. Środki chemiczne do kostki długotrwale hamują ponowny rozrost glonów i porostów, a także neutralizują możliwość powstania ponownych wykwitów zaraz po oczyszczaniu.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik pozwala uniknąć wykwitów mchu, który powoduje powstawanie nieestetycznych plam. Nanostone Pebble tworzy na powierzchni powłokę hydrofobową, która eliminuje zabrudzenia biologiczne. Powierzchnie pozbawione impregnatu do klinkieru, cegły klinkierowej i dachów ceramicznych bardzo szybko niszczeją i tracą swój charakterystyczny wygląd. Nanostone Ceramics skutecznie chroni przed wodą i zanieczyszczeniami. Czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów wymaga cierpliwości i jest bardzo czasochłonne. Środki takie jak Nanostone Ceramics Cleaner pozwalają błyskawicznie poradzić sobie z brudem, plamami i nalotami. Impregnat do kamienia chłonnego (mokry efekt) utrwala jego naturalną głębię koloru i działa nawet do 5 lat! Nanostone Rock Wet 100 sprawdzi się najlepiej w przypadku kamieni chłonnych i porowatych. Dobry impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł klinkierowych nadaje powierzchniom powłokę hydrofobową, która chroni przed brudem i plamami. Nanostone Ceramics Handform pozwala długotrwale udpornić ściany na wsiąkanie wilgoci.

NANOSTONE
NS.04.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846753

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło