NANOBAUER FACADE CLEANER - Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych

Wysokiej jakości płyn do mycia elewacji Nanobauer Facade Cleaner, który jest koncentratem nadającym się zarówno do czyszczenia ciśnieniowego, jak i ręcznego. Różnego rodzaju mury czy ogrodzenia pod wpływem czynników atmosferycznych i zewnętrznych ulegają zabrudzeniom, pojawiają się na nich naloty oraz różne plamy. Oferowane w naszym sklepie środki służą do ich skutecznego usuwania, ale – co istotne – bez naruszania struktury materiału. Produkt ten jest wyjątkowo skuteczny w działaniu.

29,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png

NANOBAUER FACADE CLEANER
Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych
nanostone FACADE CLEANER.png
check.png

Skuteczne działanie

Skuteczny środek czyszczący do elewacji mineralnych i murów
molecule.png

Szerokie zastosowanie

Dostosowany do użycia w urządzeniach wysokociśnieniowych i mycia ręcznego
detergent.png

Koncentrat

Środek w formie koncentratu
Usuwa niechciane zabrudzenia
mech.png

Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i plamy z elewacji i murów
Łatwy i szybki w użyciu

kroplekamien.png

Dzięki temu produktowi czyszczenie stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.
Bezpieczny dla materiału

uv.png

Produkt jest tak skonstruowany, aby podczas czyszczenia nie uszkodzić materiału.

Czysta, atrakcyjna elewacja budynku

Niezależnie od przeznaczenia budynku spoglądasz na jego elewację przez pryzmat estetyki i funkcjonalności. Niezwykle popularne tynki mineralne są względnie tanie i atrakcyjne wizualnie, ale należy pamiętać o tym, że podlegają działaniu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Oferowany przez nas płyn spełnia praktyczną funkcję 2 w 1, a więc zarówno czyści, jak i chroni powierzchnię. Polecamy regularne stosowanie środka myjącego zgodnie z zaleceniami producenta – ręcznie lub za pomocą myjki wysokociśnieniowej.

Środek do czyszczenia elewacji

Oferowany w naszym sklepie środek umożliwiający czyszczenie elewacji odpowiada na zapotrzebowanie właścicieli i zarządców domów jedno- oraz wielorodzinnych, które wykańcza się zazwyczaj tynkami cienkowarstwowymi, a te, jak choćby mineralne, są nasiąkliwe. Łatwość, z jaką osadzają się na nich zabrudzenia oraz wsiąka wilgoć pozostawiająca nieestetyczne ślady, skłaniają do użycia specjalistycznego płynu. Mycie jest niezbędne, aby usunąć zabrudzenia, a zarazem ochronić powierzchnię przed rozwojem grzybów i mchów. To szczególnie istotne w deszczowych miesiącach i w przypadku każdej elewacji, która jest bardzo nasiąkliwa.

Najważniejsze atuty płynu Nanobauer Facade Cleaner

Atrakcyjny wygląd oczyszczonych i zabezpieczonych powierzchni – ochrona elewacji budynku na lata. Bezpieczne usuwanie zabrudzeń bez niszczenia struktury tynku mineralnego lub innej powierzchni. Potwierdzona skuteczność w niszczeniu mikrobiologicznych wykwitów, plam, ciemnych śladów. Łatwe dozowanie i dostosowanie do mycia ciśnieniowego i ręcznego. Atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Oprócz tego zawsze gwarantujemy błyskawiczą wysyłkę zamówień na środki pomocne, gdy potrzebne jest skutecznie mycie elewacji.

Wydajne i skuteczne działanie

Produkt odznacza się bardzo dużą wydajnością. Aby uzyskać pożądany efekt, należy rozcieńczyć koncentrat z wodą w stosunku 1 do 10 lub 1 do 2, jeżeli zabrudzenia są bardzo silne. Mycie bezdotykowe gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pewność skutecznego naniesienia preparatu nawet na trudno dostępne powierzchnie elewacji. Przed użyciem tego środka należy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi wytycznymi producenta, aby zapobiec skutkom kontaktu skóry z detergentem.
Co warte podkreślenia, oprócz naturalnych wykwitów wynikających z działania wilgoci płyn czyszczący Nanobauer Facade Cleaner usuwa plamy zawierające tłuszcz i osady w rodzaju sadzy. Są one częstym problemem na silnie zurbanizowanych osiedlach, gdzie wciąż stosuje się przestarzałe kotły grzewcze.

Nanobauer – marka, której warto zaufać

Marka Nanobauer jest obecna na rynku od kilkunastu lat, produkując między innymi środki do czyszczenia oraz impregnacji nie tylko elewacji, ale również kostki brukowej, kamienia naturalnego, ceramiki czy drewna. Nazwa firmy sugeruje technologię, dzięki której produkty, w tym opisywany płyn do mycia, są tak skuteczne: to nanotechnologia polegająca na wykorzystaniu nanocząsteczek, które w porównaniu do standardowych, dostępnych od lat na rynku detergentów jeszcze skuteczniej chronią budynki.

Oferowany w naszym sklepie internetowym środek może posłużyć do czyszczania i mycia: tynków mineralnych, piaskowca, wapienia, granitu, łupka, klinkieru, cegły, betonu.

Zapomnij o efekcie mokrej ściany i nieestetycznych wykwitach wpływających na niekorzystny wygląd całego budynku. Korzystając z tego płynu do czyszczenia elewacji, fasada pokryje się skuteczną, antyfobową powłoką.

Nasza oferta jest skierowana m.in. do:
właścicieli domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, działek rekreacyjnych, obiektów przemysłowych, firmowych itp.,firm oferujących czyszczenie i mycie obiektów, w tym elewacji, przedsiębiorstw budowlanych, remontowych, usługowych. Pozostajemy do dyspozycji klientów, zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Odpowiadajmy na wszystkie pytania dotyczące produktów Nanobauer, które cieszą się dużym zaufaniem na polskim rynku. Zachęcamy do zakupów detalicznych i hurtowych w modelu B2B. Przed złożeniem zamówienia na ten środek sprawdź także nasze inne produkty dostępne w kategoriach „Dom i ogród” czy „Budownictwo”. Zapraszamy do zakupów.

NANOBAUER
NS.31.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848238

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło