NANOSTONE FACADE CLEANER - Czyszczenie elewacji mineralnych

NANOSTONE FACADE CLEANER - Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych

Klientom poszukującym profesjonalnych środków czyszczących, polecamy między innymi znakomity płyn do mycia elewacji. Jest to preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne, jak i pod wysokim ciśnieniem. Środek usuwa ciemne naloty, plamy i inne zabrudzenia. Oferowany środek do czyszczenia elewacji przeznaczony jest również do zastosowania na murach i ogrodzeniach. Pozwala w łatwy sposób pozbyć się zabrudzeń, także tych szczególnie opornych. Co ważne, widoczne tu środki do pielęgnacji elewacji są dla niej zupełnie bezpieczne. Nie uszkadzają jej struktury. 

Więcej szczegółów

19.90zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l

ns-facade-cleaner_01.png
ns-facade-cleaner_02.png
ns-facade-cleaner_03.pngns-facade-cleaner_04.png
ns-facade-cleaner_05.pngns-facade-cleaner_06.png
ns-facade-cleaner-user.png

ns-facade-cleaner-user.gif

ns-facade-cleaner-user.jpg

ns-facade-cleaner-yt.gif

o-nanostone.png NANOSTONE FACADE CLEANER FASADE PRODUKT SPECJALNY DO CZYSZCZENIA ELEWACJI MINERALNYCH Środek przeznaczony do czyszczenia elewacji mineralnych i murów z zabrudzeń i plam. Przeznaczony dodo mycia ręcznego oraz w urządzeniach wysokociśnieniowych. Umożliwia mycie bezdotykowe powierzchni. Znakomicie usuwa zabrudzenia i zazielenienia, nadając materiałowi nowy wygląd. Łatwo usuwa nawet ciężkie zabrudzenia Bezpieczny dla materiału Zmniejsza ryzyko powstawiania grzybów i mchów Możliwość mycia bezdotykowego Dostosowany do użycia w urządzeniach wysokociśnieniowych i mycia ręcznego Zastosowanie produktu: Specjalistyczny preparat do czyszczenia ścian, fasad i elewacji mineralnych. Stosować na każdy rodzaj elewacji mineralnych. Można stosować na elewacje kamienne i klinkierowe. Wydajność:20m2/5l Sposób użycia: Produkt dostępny w dwóch wersjach: gotowy do użycia bądź w formie koncentratu, w zależności od opakowania – informacja na etykiecie. Gotowy produkt nałóż na materiał i odczekaj około 1 minuty. Następnie przeszoruj i spłucz dużą ilością wody. W przypadku koncentratu rozcieńcz w stosunku 1:10 z wodą lub 1:2 w przypadku większych zabrudzeń. Po zakończonej pracy zawsze spłucz dużą ilością czystej wody.
sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan
Poza usuwaniem ciemnych nalotów. Są to profesjonalne środki do czyszczenia elewacji, z których pomocą pozbędziesz się grzybów czy porostów oraz bieżących nalotów. Prezentowane produkty posiadają formę koncentratu, dzięki czemu są bardzo wydajne. Stosując środki do czyszczenia elewacji mineralnych i murów Nanostone zapewniasz im atrakcyjny wygląd na długi czas.