NANOSTONE® FACADE CLEANER - Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych

Klientom poszukującym profesjonalnych środków czyszczących, polecamy między innymi znakomity płyn do mycia elewacji. Jest to preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne, jak i pod wysokim ciśnieniem. Środek usuwa ciemne naloty, plamy i inne zabrudzenia. Oferowany środek do czyszczenia elewacji przeznaczony jest również do zastosowania na murach i ogrodzeniach. Pozwala w łatwy sposób pozbyć się zabrudzeń, także tych szczególnie opornych. Co ważne, widoczne tu środki do pielęgnacji elewacji są dla niej zupełnie bezpieczne. Nie uszkadzają jej struktury. 

19,90 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png

NANOSTONE FACADE CLEANER
Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych
nanostone gypsum.png
check.png

Skuteczne działanie

Skuteczny środek czyszczący do elewacji mineralnych i murów
molecule.png

Szerokie zastosowanie

Dostosowany do użycia w urządzeniach wysokociśnieniowych i mycia ręcznego
detergent.png

Koncentrat

Środek w formie koncentratu
Usuwa niechciane zabrudzenia
mech.png

Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i plamy z elewacji i murów
Łatwy i szybki w użyciu

kroplekamien.png

Dzięki temu produktowi czyszczenie stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.
Bezpieczny dla materiału

uv.png

Produkt jest tak skonstruowany, aby podczas czyszczenia nie uszkodzić materiału.

Są to profesjonalne środki do czyszczenia elewacji, z których pomocą pozbędziesz się grzybów czy porostów oraz bieżących, a także ciemniejących nalotów. Prezentowane produkty posiadają formę koncentratu, dzięki czemu są bardzo wydajne. Stosując środki do czyszczenia elewacji mineralnych i murów Nanostone zapewniasz im atrakcyjny wygląd na długi czas.


Środek do czyszczenia elewacji

Domy jedno i wielorodzinne pokrywa się najczęściej mieszanką tynków cienkowarstwowych. Stanowią one popularne materiały o zróżnicowanych parametrach technicznych. Charakteryzują się mniejszą lub większą podatnością na wilgoć i zabrudzenia. Z reguły nieco bardziej podatne są tynki o wyższej nasiąkliwości, takie jak tynk mineralny. W ich przypadku niezbędne okazuje się zastosowanie środka do czyszczenia elewacji. Im większy poziom nasiąkliwości tym elewacja mocniej nabiera wilgoci w czasie deszczu. wytwarza to bardzo korzystne warunki dla porostu mchów i grzybów. Odpowiednio dobrany środek do czyszczenia elewacji zapewnia znaczną odporność na zanieczyszczenia i sprawia, że nie będa sie one nawarstwiać, lecz spływać po jego powierzchni. Gładka warstwa położna na elewacji utrudnia wsiąkanie i eliminuje problem wykwitów mikrobiologicznych. Preparaty tego typu sprawdzają się najbardziej w przypadku tynków o nieregularnej powierzchni takich jak np. kornik.

Nanostone Facade Cleaner to sprawdzony preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne i pod wysokim ciśnieniem. Jest środkiem do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych, który usuwa ciężkie zabrudzenia nie uszkadzając przy tym struktury powierzchni. Impregnaty do płytek gresowych i ceramicznych pozwalają zachować czystość w łazienkach i kuchniach. Preparaty Nanostone Gress zabezpieczają wybraną powierzchnię przed uporczywymi zabrudzeniami nawet na dwa lata. Czyszczenie bruku, betonu i kostki brukowej preparatem jest łatwiejsze, bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż przy użyciu samej wody. Dzięki Nanostone Paving Cleaner powierzchnie odzyskują blask w krótkim czasie. Ponadto pozbywa się on nawet plam i przebarwień, z którymi nie poradziły sobie inne środki. Na Twojej kostce lub elewacji pojawiły się brzydkie, zielone naloty? Nanostone Antialg Cleaner długotrwale zabezpiecza przed wykwitami glonów. Profesjonalny środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów to doskonałe efekty w mgnieniu oka. Czym można zabezpieczyć powierzchnię przed erozją? Wystarczy, że zastosujesz jedną warstwę impregnatu do gipsu i wyrobów gipsowych. W kilka chwil uchronisz ją przed plamami, erozją i wnikaniem wilgoci. Nanostone Gypsum zabezpiecza dowolną powierzchnię na nawet kilka lat.

NANOSTONE
NS.31.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848238

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło