NANOSTONE SANDSTONE - Impregnat do piaskowca

NANOSTONE SANDSTONE - Impregnat do piaskowca

Środek Nanostone Sandstone stanowi niezwykle skuteczny i wydajny impregnat do piaskowca. Z jego pomocą można zabezpieczyć ten typ materiałów budowlanych nawet na sześć lat. Dzięki zastosowaniu produktu stają się one bardziej odporne na zanieczyszczenia, plamy i zielone wykwity a także na uszkodzenie przez erozję. Również bieżące czyszczenie piaskowców po zaimpregnowaniu wspomnianą substancją zajmuje mniej czasu. Zarówno woda, jak i zabrudzenia nie wnikają w strukturę kamienia, ale pozostają na jego powierzchni przy zachowaniu naturalnego „oddychania” piaskowca.

Więcej szczegółów

29.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l

PL

logo_nanostone.png


NANOSTONE SANDSTONE
Impregnacja piaskowców
nanostone_concrete.png

Tylko 1 warstwa

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kamienia naturalnego

nawet do 6 lat ochrony

Nawet do sześciu lat skutecznej i trwałej ochrony piaskowców

35m²/5l

Z jednego opakowania 1l wykonasz nawet 35 m² impregnacji
Wzmocnienie struktury

mech.png
Skutecznie wzmacnia całą strukturę piaskowców przez co materiał będzie bardziej wytrzymały.
Ochrona przed brudem i plamami
kroplebruk.png
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Koniec z mchem i zielonymi porostami
uv.png
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.

Impregnat do elewacji z piaskowca sprawia, że bardzo łatwo można pozbyć się ewentualnych plam, a krople deszczu swobodnie spływają po materiale budowlanym. Preparat świetnie nadaje się do pionowych, jak i poziomych powierzchni, takich jak chodniki czy elewacje. Stosując tego typu impregnaty do piaskowców, pozbywasz się wielu problemów związanych z dbaniem o dobry stan materiałów. Struktura potraktowana tym środkiem jest dokładnie zabezpieczona, lecz nie traci naturalnego wyglądu. Czyszczenie elewacji z piaskowca nie zajmuje już natomiast wielu godzin.