NANOSTONE® SANDSTONE - Impregnat do piaskowca

Środek Nanostone Sandstone stanowi niezwykle skuteczny i wydajny impregnat do piaskowca. Z jego pomocą można zabezpieczyć ten typ materiałów budowlanych nawet na sześć lat. Dzięki zastosowaniu produktu stają się one bardziej odporne na zanieczyszczenia, plamy i zielone wykwity a także na uszkodzenie przez erozję. Również bieżące czyszczenie piaskowców po zaimpregnowaniu wspomnianą substancją zajmuje mniej czasu. Zarówno woda, jak i zabrudzenia nie wnikają w strukturę kamienia, ale pozostają na jego powierzchni przy zachowaniu naturalnego „oddychania” piaskowca.

29,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE SANDSTONE
Impregnacja piaskowców
elewacje, podłoże, ściany
nanostone_concrete.png

Tylko 1 warstwa

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kamienia naturalnego

nawet do 6 lat ochrony

Nawet do sześciu lat skutecznej i trwałej ochrony piaskowców

35m²/5l

Z jednego opakowania 1l wykonasz nawet 35 m² impregnacji
Wzmocnienie struktury

mech.png
Skutecznie wzmacnia całą strukturę piaskowców przez co materiał będzie bardziej wytrzymały.
Ochrona przed brudem i plamami
kroplebruk.png
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Koniec z mchem i zielonymi porostami
uv.png
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.

Powierzchnie z piaskowca takie jak elewacja i elementy dekoracyjne warto regularnie zabezpieczać przed wchłanianiem wilgoci. Piaskowiec charakteryzuje się bardzo dużą porowatością i ciężko utrzymywać go w czystości na dłużej. Właśnie w tym celu stosuje się impregnat do piaskowca. Środki tego typu przeciwdziałają blaknięciu kamienia naturalnego spowodowanego oddziaływaniem promieni ultrafioletowych. Ponadto zabezpieczają one przed wykwitami porostów, grzybów i mchów, a także zmniejszają widoczność nieestetycznych plam oleistych i pogłębiają naturalny kolor powierzchni. Impregnat do elewacji z piaskowca ułatwia mycie i wyklucza erozję w czasie mrozów. W Większości przypadków wystarczy nałożyć jedną lub dwie warstwy, które po kilku godzinach wytworzą wiązania polimerowe. Poza tym preparaty z dodatkiem doskonale chronią materiały budowlane przed uszkodzeniami mechanicznymi i diametralnie spowalniają ich eksploatację.


Impregnat do elewacji z piaskowca

Impregnat do elewacji z piaskowca sprawia, że bardzo łatwo można pozbyć się ewentualnych plam, a krople deszczu swobodnie spływają po materiale budowlanym. Preparat świetnie nadaje się do pionowych, jak i poziomych powierzchni, takich jak chodniki czy elewacje. Stosując tego typu impregnaty do piaskowców, pozbywasz się wielu problemów związanych z dbaniem o dobry stan materiałów. Struktura potraktowana tym środkiem jest dokładnie zabezpieczona, lecz nie traci naturalnego wyglądu. Czyszczenie elewacji z piaskowca nie zajmuje już natomiast wielu godzin.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Nieestetyczne fugi lub spoiny wymagają mycia? Możesz przywrócić im nienaganny wygląd za pomocą Nanostone Joint Cleaner. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia fug i spoin! Produkt łatwo niweluje powstałe plamy i zabrudzenia i nie uszkadza materiału bazowego.W pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność powietrza, na niezabezpieczonych elementach często pojawia się niechciana pleśń lub grzyb. Nanostone Join pozwala bardzo prosto rozwiązać ten problem. Impregnat do ochrony fug stanowi skuteczną ochronę przed wykwitami, wodą i plamami wilgoci.Obawiasz się białych plam na danej powierzchni? Produkty takie jak Nanostone White Stain Cleaner pozwalają zachować walory estetyczne podłoża i ścian. Preparat do usuwania wykwitów wapiennych z klinkierów, kostek i ceramiki pozwala łatwo zmyć nalot i zapobiega jego powstawaniu. Powierzchnie chłonne należy zabezpieczać przed brudem oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Warto skorzystać z impregnatu do chłonnego kamienia naturalnego. Preparaty Nanostone Rock zapewniają szybką i skuteczną ochronę przed zabrudzeniami Impregnaty do płytek gresowych i ceramicznych pozwalają zachować czystość w łazienkach i kuchniach. Preparaty Nanostone Gress zabezpieczają wybraną powierzchnię przed uporczywymi zabrudzeniami

NANOSTONE
NS.09.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846319

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło