NANOBAUER® SHOWER PROTECT - Impregnat do kabin prysznicowych i ceramiki

  • -49,90 zł
  • NANOBAUER SHOWER PROTECT Impregnat do kabin prysznicowych, powłoka
NANOBAUER SHOWER PROTECT Impregnat do kabin prysznicowych, powłoka
search

NANOBAUER® SHOWER PROTECT - Impregnat do kabin prysznicowych i ceramiki

101,46 zł
51,56 Zniżka 49,90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji 124.80 zł
Pojemność: 60ml/60ml

Metody płatności
Ikona dostawy Darmowa dostawa od 100 zł
Ikona czasu dostawy Wysyłka nawet w 24h
Telefoniczne zamówienie Zamówienie telefonicznie +48723050903 Zobacz dostępne opcje dostawy.

Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.7
50 Recenzje
★★★★★ Doskonały 43
★★★★☆ Dobry 1
★★★☆☆ Średni 4
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Straszny 2

  • Recenzje (50)
  • Pytania i Odpowiedzi (3)

logo_nanobauer
IMPREGNAT OCHRONNY DO KABIN PRYSZNICOWYCH, UMYWALEK I PŁYTEK

Odbija brud, ułatwia mycie i pielęgnację pryszniców 
zarowka3.png

Innowacja! Myjesz kabine prysznicową 5 razy rzadziej!
portfel.png

Zaoszczędź nawet 200zł rocznie na środkach czyszczących!

ochrona.png

Powłoka działa do 2 lat
Bardzo wydajny:
5-10ml/m²!


liderzloto.png

Złoty medal i zdobywca nagrody Konsumencki Lider Jakości 2019

Co daje ten produkt?

Problem zacieków, osadów i brzydkich mydlin znika!

Zacieki


Myjesz kabinę prysznicową 5 razy rzadziej! Bez wysiłku i detergentów!
Lśniący i czysty prysznic
Samooczyszczanie kabin


nsh.03-3-2.gif


Superhydrofobowa powłoka na lata chroni i utrudnia przywieranie zabrudzeń
Produkt możesz stosować do szkła i płytek

nsh.03-3-3.jpg


Nie trać czasu i siły na mycie kabiny prysznicowej. Zaaplikuj nasz produkt w 5 minut

Zobacz opinie naszych klientów z logo_fb.png

Jak to działa?

Powierzchnia szkła lub ceramiki (powiększenie x1000)


Powierzchnia szkła pod mikroskopem
Tak wygląda szkło w bardzo dużym przybliżeniu - jest porowate. W tych nierównościach gromadzi się brudNakładanie powłoki (powiększenie x1000)nsh.01-5-2.gif
Powłoka NANOBAUER SHOWER PROTECTION uzupełnia ubytki, wypełnia nierówności. Takie wypełnienie wytrzymuje do 2 lat.Widoczny efekt po zastosowaniu


nsh.01-5-3.gif
Dzięki uzupełnieniu nierówności, brud i inne osady, nie mają możliwości zaczepienia się na szkle i ceramicej


W jaki sposób aplikować produkt Nanobauer Shower?
To bardzo proste! Zobacz film

Opis

Działanie
Produkt przeznaczony do zabezpieczenia przed wżeraniem się brudu na zastosowanej powierzchni
Przeznaczenie
Ceramika
Okna dachowe
Płytki ceramiczne
Szklane kabiny prysznicowe
Szkło
Wydajność
60ml/60ml - wystarcza na ochronę do 12m²
100ml/100ml - wystarcza na ochronę do 20m²
Trwałość
do 2 lat
Zawartość
Gąbeczka
Impregnat
Odtłuszczacz
Szczegółowa instrukcja aplikacji
Ściereczki
Zastosowanie
Impregnat
Uwagi
Nie jest to środek czyszczący
Nie stosować na kabinach prysznicowych z tworzyw sztucznych
Zalecane przy użyciu
Płyn do mycia kabin prysznicowych np. NANOBAUER SHOWER CLEANER
Ręcznik papierowy
Rękawiczki ochronne
Pytania i odpowiedzi
1. Co to jest Nanobauer Shower Protect?
Jest to zestaw dwóch preparatów do impregnacji powierzchni kabin prysznicowych i innych wykonanych ze szkła i ceramiki.
2. Co zawiera zestaw Nanobauer Shower Protect?
Zestaw zawiera dwa produkty, które służą do aplikacji na materiały typu szkło i ceramika. Są to: 1. Odtłuszczacz (Butelka nr.1) 2. Impregnat (Butelka nr. 2) 3. Dodatkowo do zestawu dołączamy materiały do aplikacji, czyli gąbeczkę, ściereczkę z mikrofibry i instrukcję.
3. Skąd pochodzi produkt i kto jest producentem?
Jest to polski produkt, produkowany w Polsce przez polską firmę Nanocor Sp. z o.o.
4. Na jakie materiały można nanosić Nanobauer Shower Protect?
Ten zestaw można stosować na szkło, ceramikę i emalię, czyli zaimpregnujesz tym środkiem kabinę prysznicową, wannę, umywalkę, bidet, wc, płytki gresowe i ceramiczne.
5. Na jakie materiały nie stosować tego zestawu produktów?
Nie należy stosować tego produktu na materiały typu plastik, poliwęglan, metal i guma. Produkt nie działa na tych materiałach, a w skrajnych przypadkach może je zmatowić.
6. Jak aplikować Nanobauer Shower Protect?
Produkt należy stosować tylko na czysty i suchy materiał! Przed aplikacją na kabinę (szkło i ceramikę) należy dokładnie umyć i wysuszyć materiał na, który będzie nakładana powłoka. Na materiale podczas aplikacji nie może znajdować się kamień, inne zabrudzenia i stare powłoki. W pierwszej kolejności dokładnie przeczytaj instrukcję dołączoną do zestawu. Następnie odtłuść materiał, który będzie impregnowany środkiem z buteleczki nr.1. Po odtłuszczeniu całej powierzchni przejdź do aplikacji impregnatu z buteleczki nr. 2. Odczekaj około 4 godzin - gotowe! Pobierz szczegółową instrukcję zastosowania TUTAJ
7. Jak najlepiej przygotować materiał do aplikacji powłoki?
Materiał, który będzie impregnowany można umyć ogólnie dostępnymi środkami czyszczącymi, które są w stanie usunąć zabrudzenia, w tym kamień. Jeśli poszukujesz takiego środka sprawdź produkt Nanostone Shower Cleaner.
8. Co daje zastosowanie tego produktu?
Poprawnie zaaplikowany impregnat zawarty w tym zestawie: - Ułatwia pielęgnację kabin prysznicowych i innych zaimpregnowanych materiałów - Podwyższa odporność na brud, mydliny, a wiązki wapnia zawarte w wodzie (tzn. Kamień) nie „wżera” się w materiał, dzięki czemu jest znacznie łatwiej go usuwać. - Większa część zabrudzeń usuwana jest razem ze spływającą wodą, która opada w postaci dużych kropli wody. - Podczas kolejnych myć prysznica, najczęściej wystarczy wilgotna ściereczka - oszczędność na środkach czystości. Podsumowując: Myjesz zaimpregnowane powierzchnie znacznie rzadziej, do pielęgnacji nie musisz używać agresywnych detergentów, oszczędzasz na środkach do pielęgnacji, znacznie przyśpieszasz pracę związaną ze sprzątaniem, podwyższasz ochronę przed uszkodzeniem (przez kamień, brud, itp.)
9. Czy łatwo aplikować ten zestaw?
Produkt jest dość łatwy w aplikacji. Nakładanie produktu można wykonywać tylko po dokładnym zapoznaniu się z instrukcją dołączoną do każdego opakowania!
10. Jak pielęgnować kabinę i inne materiały po zastosowaniu tego produktu
Do pielęgnacji i mycia zaimpregnowanych powierzchni, w większości przypadków wystarczy wilgotna ściereczka. Natomiast jeśli wymaga tego sytuacja można używać standardowych metod i detergentów. Powłoka odporna jest na tradycyjne środki czystące i tarcie. Jeżeli po pewnym czasie efekt hydrofobowy będzie zauważalnie słabszy, należy umyć kabinę. Wystarczy do tego wilgotna szmatka lub płyn do mycia szyb. Zalecamy aby zawsze po korzystaniu z kabiny prysznicowej spłukać zaimpregnowane powierzchnie wodą, tak aby woda zebrała mydliny, które nie spłynęły ze szkła. Pomoże to również opadać mniejszym kroplom wody. Pomimo tego, może pozostać niewielka ilość kropli które są zbyt lekkie aby grawitacyjnie spłynąć. Takie krople, nawet po wyschnięciu, nie wżerają się w powierzchnię, a osad jest bardzo łatwy do usunięcia nawet suchą ściereczką.
11. Ile zajmuje aplikacja tego środka?
Prawidłowa aplikacja na jedną kabinę prysznicową wraz z wykonaniem czyszczenia nie powinna zająć dłużej niż 20-35 minut.
12. Dlaczego zdarzą się, że nie wszystkie krople spływają?
Wiemy, że nasza technologią znacznie ułatwia korzystanie z materiałów, na które można ją zastosować, natomiast należy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy materiał jest inny, każdy region (woda i zanieczyszczenia w wodzie) są inne, dlatego produkt może różnie wpływać na spływanie kropli w różnych warunkach. Pamiętaj! Impregnat ma ułatwić usuwanie kamienia, zmniejszyć osadzanie się brudu i zredukować czas poświęcony na pielęgnację. Mniejsze krople nie są w stanie opadać ze względu na swoją niską wagę - przepraszamy, tak działa fizyka. Co zrobić w sytuacji, gdy dużo małych kropelek pozostaje na szkle? Zobacz pkt 18 - Jak używać i pielęgnować prysznic i inne materiały po impregnacji. UWAGA: Jeśli produkt jest zaaplikowany poprawnie nie ma możliwości, aby nie działał. Każdy zaimpregnowany materiał staje się bardziej odporny na zabrudzenie, a woda spływa po tafli szkła lub innego materiału w postaci bardziej sferycznej, a co za tym idzie łatwiej jej opadać na podłoże. Natomiast nie oznacza to, że powierzchnia w każdym przypadku i zawsze będzie cała sucha!
13. Dlaczego po aplikacji mam białe mazy?
Podczas poprawnej aplikacji, na czysty, suchy i bez innych powłok materiał, białe mazy nie powstają. Białe ślady mogą występować tylko w dwóch przypadkach. Jeśli na materiale podczas nanoszenia naszego preparatu był inny środek (inny impregnat lub niespłukany środek czyszczący) lub, gdy na materiał zostało naniesione zbyt dużo preparatu. Jak usunąć białe mazy? Patrz pkt 14.
14. Jak usunąć białe mazy?
Białe ślady tzw. mazy spowodowane naniesieniem za dużej ilości impregnatu najlepiej usunąć jak najszybciej. Ślady usuń przez wypolerowanie materiału czystą i suchą ściereczką. Jeśli ten zabieg nie pomaga, przemyj materiał dokładnie płynem do szyb. W ostateczności, gdy to nie pomaga, zastosuj ponowne odtłuszczenie powierzchni produktem nr.1. z zestawu Nanostone Shower Protect - pomoże to usunąć nadmiar powłoki.
15. Jak usunąć powłokę Nanobauer Shower Protect?
Powłoka jest bardzo trwała i łączy się bardzo mocno z powierzchnią, dlatego jej całkowite usunięcie może być niemożliwe. Używając ponownie odtłuszczacza powierzchni (Butelka nr.1. z zestawu Nanobauer Shower Protect) można bardzo mocno osłabić jej działanie, a kilkukrotnie użycie może doprowadzić do całkowitego usunięcia.
16. Dla kogo jest i czy warto stosować Nanobauer Shower Protect?
Jeśli chcesz myć kabinę prysznicową lub inne materiały rzadziej, łatwiej i szybciej oraz nie chcesz, męczyć się z szorowaniem kamienia to ten produkt jest dla Ciebie. Jeśli myślisz, że nie będziesz musiał/musiała myć kabiny przez 2 lata, a woda nie będzie osadzała się, w ogóle na materiale to ten preparat nie jest dla Ciebie.