W związku z dużą ilością zamówień, mogą występować opóźnienia. Przepraszamy.

  • -30,00 zł
NANOBAUER® CZYSTY DOM zestaw 5 środków czyszczących PROMOCJA
search
  • NANOBAUER® CZYSTY DOM zestaw 5 środków czyszczących PROMOCJA

NANOBAUER® CZYSTY DOM zestaw 5 środków czyszczących PROMOCJA

113,81 zł
83,81 zł Zniżka 30,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji 139.99 zł

Lub zamów telefonicznie! 786-530-900 / 723-050-903

Zestaw CZYSTY DOM Nanobauer w promocyjnej cenie zawierający 5 topowych środków czyszczących:

NANOBAUER GLASS EXTREME CLEANER 750ML - Środek przeznaczony do czyszczenia okien i szkła. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne usunięcie każdego rodzaju zabrudzenia z powierzchni szklanych.

NANOBAUER SHOWER CLEANER 750ML - Środek przeznaczony do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien i ceramiki w łazienkach. Skutecznie usuwa kamień, mydliny i inne uciążliwe zabrudzenia. Innowacyjne rozwiązanie nanotechnologii pozwala na szybkie, dokładne i skuteczne czyszczenie. 

NANOBAUER KITCHEN CLEANER 750ML -  Środek przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń w kuchni. Intensywnie oraz skutecznie usuwa tłuszcz, brud, odbarwienia po kawie, herbacie oraz najbardziej uciążliwe i zaschnięte zanieczyszczenia.

NANOBAUER PŁYN DO CZYSZCZENIA FUG I SPOIN 1L - Specjalistyczny środek do usuwania i czyszczenia zabrudzeń z fug i spoin. Nie uszkadza materiału niwelując skutecznie zabrudzenia i plamy. Nadaje nowy, świeży wygląd fugom i spoinom. Po czyszczeniu polecamy zastosowanie impregnatu NANOBAUER JOINT. Produkt można stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

NANOBAUER CZYSZCZENIE PIEKARNIKÓW I GRILLI 500ML - Środek przeznaczony do usuwania tłuszczu i przypaleń z płyt kuchennych, piekarników i grilla. Produkt szybko i skutecznie rozpuszcza powstałe przypalenia. można stosować zarówno przy tłuszczach pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego.

Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

5.0
5 Recenzje
★★★★★ Doskonały 5
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (5)
  • Pytania i Odpowiedzi (7)