Impregnat do kamienia naturalnego, piaskowca i granituSeria impregnatów do kamieni naturalnych NANOSTONE to nowoczesne rozwiązanie ochronne. Kamień naturalny chroniony jest przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz poprawia wygląd nawierzchni. Wybierz impregnat bezbarwny, niewidoczny i nie zmianiający wyglądu kamienia lub impregnat mokry efekt, pogłębiający kolor i nadający nowy wygląd.

NANOSTONE ROCK
(Impregnat bezbarwny)
NANOSTONE ROCK WET
(Impregnat mokry efekt)

NANOSTONE ROCK CLEANER
(Środek czyszczący)

rock.jpg
rock wet_1.jpg
ROCK CLEANER.jpg

Produkt, który na całe lata ochroni kamienie naturalne przed uszkodzeniem

Taki impregnat proponuje klientom nasz specjalistyczny sklep internetowy. Nanostone to producent preparatu do kamienia naturalnego, który bardzo łatwo się aplikuje, i który zabezpiecza wybraną powierzchnię przed brudem oraz innymi negatywnymi czynnikami. Dzięki niemu materiał nie poddaje się erozji i wciąż wygląda atrakcyjnie. Impregnat do kamieni naturalnych zapobiega powstawaniu różnego rodzaju nalotów i plam. Nie pozwala również na wnikanie wody i wilgoci w strukturę materiału. Dzięki temu dłużej zachowuje on dobry stan, a woda po prostu spływa po jego powierzchni, nie powodując żadnych uszkodzeń. Ponadto zastosowanie warstwy preparatu sprawia, że wybrane podłoże staje się bardziej odporne na niszczycielskie działanie promieni słonecznych. Impregnat do kamienia równie dobrze chroni też przed zmianami temperatur czy mrozem. Jest więc skutecznym środkiem do zewnętrznych zastosowań.

Prezentowany produkt nadaje się do użytku na ogrodzeniach, ścianach, elewacjach, chodnikach czy murach. Ponadto może być stosowany na różnego rodzaju kamieniach naturalnych, takich jak chociażby granit. Preparat nie utrudnia dopływu powietrza do wnętrza elementów budowlanych. Nadal więc zmieniają się one i dostosowują do warunków atmosferycznych poprzez kurczenie i rozkurczanie. Impregnat do granitu sprawia jednak, że posiadają odtąd dodatkową warstwę ochronną, dlatego nie są tak podatne na skrajne temperatury czy wilgoć. Dla niektórych klientów istotne może być również, że oferowany środek nie powoduje, iż materiał zaczyna się inaczej prezentować. Nie trzeba się więc obawiać, że ogrodzenie zmieni wygląd. Impregnat do kamienia naturalnego ma jedynie wszechstronne działanie zabezpieczające. Proponujemy środek Nanostone Rock zarówno osobom szukającym produktu do powierzchni poziomych, jak i pionowych.

Preparat zapewni im niezwykle trwałą, wieloletnią ochronę materiałów przed porastaniem mchami, erozją czy zabrudzeniem.

Impregnat do murów kamiennych jest bardzo wydajny oraz nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności. Sprawnie nałożysz go na dowolną powierzchnię. Najlepiej zrobić to za pomocą metod natryskowych, jednak również inne sposoby mogą okazać się skuteczne. Ważne, aby nanieść produkt na suchy materiał i zadbać, aby przez kilka godzin nie miał żadnego kontaktu z wilgocią. Po tym czasie impregnat do ogrodzeń z kamienia wyschnie i powoli zacznie nabierać właściwości ochronnych.

Polecamy prezentowany środek wszystkim, którzy posiadają w swoim otoczeniu konstrukcje stworzone z naturalnego kamienia. Dzięki temu preparatowi przez długi czas zachowają one świetny wygląd, a także staną się bardziej wytrzymałe. Jeśli zadba się o mur czy podłoże zanim zaczną one poddawać się negatywnemu działaniu czynników atmosferycznych i środowiskowych, będzie można uniknąć kosztownych renowacji. Zastosowanie impregnatu sprawi również, że unikniesz ciągłego, czasochłonnego czyszczenia.

NANOSTONE ROCK
(Impregnat bezbarwny)
NANOSTONE ROCK WET
(Impregnat mokry efekt)

NANOSTONE ROCK CLEANER
(Środek czyszczący)

rock.jpg
rock wet_1.jpg
ROCK CLEANER.jpg

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło