Impregnaty do betonu i bruku, środki do czyszczenia betonuNANOSTONE PAVING
(Impregnat bezbarwny)
NANOSTONE PAVING WET
(Impregnat mokry efekt)

NANOSTONE PAVING CLEANER
(Środek czyszczący)

Zabezpieczając kostkę brukową profesjonalnym preparatem

Kostkę brukową można ochronić przed wpływem wielu niekorzystnych czynników. Oferowane impregnaty do bruku to produkty z najwyższej półki. Stanowią skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniami, zielonymi wykwitami czy wodą. Dodatkowo stosując impregnat w wersji WET zapewnia ładniejszy wygląd podłoża, na stałe je przyciemniając. Jeśli chcesz uwydatnić barwę powierzchni, to impregnat do kostki brukowej mokry efekt stanowi najlepsze rozwiązanie. Zapewnia trwałą ochronę przed wnikaniem wody w strukturę materiału, a także przed różnego rodzaju plamami. Jest również produktem, dzięki któremu łatwiejsze staje się usuwanie z chodnika śniegu i lodu. Oferowane impregnaty do kostki umożliwiają sprawne czyszczenie materiału, gdyż wszelki brud pozostaje na powierzchni bruku. Ponadto mchy i porosty nie tworzą już zielonych nalotów na kostce. Można więc znacznie sprawniej zadbać o ładny wygląd otoczenia.

Aby zastosować impregnat do bruku mokry efekt lub impregnat bezbarwny, należy najpierw dokładnie oczyścić powierzchnię, którą zamierza się zakonserwować. Można zastosować do tego celu preparaty do kostki brukowej marki Nanostone, przeznaczone do czyszczenia tego typu powierzchni. Takie środki można również zakupić w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, aby nie używać produktu do impregnacji na mokre podłoże, gdyż wówczas nie zadziała on prawidłowo. Należy poczekać aż bruk będzie całkowicie suchy.

Zastosowanie impregnatów do kostki

Jeśli masz taką możliwość, dobrze jest nanieść środek za pomocą natrysku. W innym przypadku również warto użyć tego preparatu, jednak należy zadbać, aby dokładnie pokryć całą powierzchnię bruku stosowną ilością substancji. Co ważne, wystarczy już jedna warstwa, żeby skutecznie zabezpieczyć wybrany odcinek chodnika i nadać mu piękny wygląd. Ponieważ oferowany impregnat do kostki brukowej stanowi produkt klasy premium, zapewnia niezwykle trwałą ochronę. Efekty jego działania mogą być widoczne nawet do pięciu lat od zastosowania. Środek ten stanowi więc rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz czas i pieniądze, które inaczej musiałbyś poświęcić na dbanie o otoczenie.

Po naniesieniu na podłoże warstwy substancji należy zadbać, aby zakonserwowany bruk nie nasiąkł wodą przez co najmniej cztery godziny. Najlepiej więc przeprowadzać impregnację w dni, w których ryzyko opadów jest bardzo niewielkie. Dobrym pomysłem jest również dodatkowe zabezpieczenie kostki przed wszelkiego rodzaju cieczami. Wówczas uzyska się zamierzone, długotrwałe efekty. Po wyschnięciu preparat do kostki brukowej sprawi, że ciecze będą po niej spływać, a nie wsiąkać w strukturę podłoża. Ponadto uzyskasz efektowny wygląd zaimpregnowanej powierzchni. Taki rezultat utrzyma się, nawet jeśli bruk będzie miał kontakt z chemią czy niszczącym działaniem promieni słonecznych. Zachęcamy do zakupu proponowanego produktu, który pozwala klientowi zaoszczędzić sobie trudu dbania o obejście domu czy innego obiektu. Przydaje się zarówno w miejscach mniej, jak i bardziej eksploatowanych.

Pod wpływem wody i innych szkodliwych czynników zachodzi stopniowa degradacja betonu

Stosując jednak skuteczną ochronę, można zapobiec lub przynajmniej znacząco opóźnić ten proces. Oferowany w naszym sklepie impregnat do betonu stanowi hydrofobowy środek, zabezpieczający strukturę materiału przed wnikaniem do środka wilgoci, a także różnego rodzaju zanieczyszczeń. Ponadto proponowany impregnat do czyszczenia betonu zapobiega powstawaniu wykwitów oraz łatwemu brudzeniu się jego powierzchni.

Zachęcamy do zainteresowania się tym produktem także klientów, którzy potrzebują środka do prefabrykatów. Oferowany preparat do betonu świetnie sprawdza się również w kontakcie z tego typu materiałem. Produkt marki Nanostone to profesjonalny środek, który nie jest przyczyną zmian w wyglądzie czy barwie betonu. Nie blokuje również dopływu powietrza, dzięki czemu podłoże dalej w naturalny sposób „oddycha”. Czyszczenie betonu lub prefabrykatu staje się natomiast o wiele łatwiejsze, gdyż zmniejsza się ich nasiąkliwość oraz podatność na wnikanie brudu. Proponowany przez nas środek doskonale sprawdza się do posadzek, ścian czy murów betonowych i prefabrykowanych. Ochrona, którą zapewnia, jest skuteczna nawet przez pięć lat i to po nałożeniu tylko jednej warstwy produktu.

Prezentowany środek do czyszczenia betonu i bruku zdaje egzamin zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków

Można więc z powodzeniem zastosować go na przykład do ochrony elewacji przed zielonymi wykwitami. Zniknie wówczas problem z mchami czy porostami. Jeśli dotąd niełatwe było czyszczenie betonu preparat, który oferujemy, sprawi, że będzie ono przebiegało sprawniej. Zapobiegnie bowiem powstawaniu zacieków czy wnikaniu zabrudzeń głęboko w strukturę materiału, co znacznie ułatwi bieżące dbanie o materiał. Preparat do posadzek betonowych, ścian i innych elementów z tego materiału to wydajny produkt, dzięki któremu zabezpieczysz pomieszczenie lub zewnętrzne części obiektu przed typowymi zagrożeniami. Wówczas beton na dłużej pozostanie w dobrej kondycji.NANOSTONE PAVING
(Imprengat bezbarwny)
NANOSTONE PAVING WET
(Mokry efekt)

NANOSTONE PAVING CLEANER
(Środek czyszczący)