SPECIALCHEM Impregnacja fug i spoin

SPECIALCHEM Impregnacja fug i spoin

Profesjonalny preparat do ochrony fug i spoin przed plamami, wodą i erozją. Nie zmienia wyglądu materiału oraz nie przebarwia. Nadaje właściwości hydrofobowe dzięki czemu blokuje wnikanie wody oraz zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

Więcej szczegółów

19.90zł brutto

  • 1l
  • 5l


SPECIALCHEM IMPREGNAT DO FUG I SPOIN

Profesjonalny preparat do ochrony fug i spoin przed plamami, wodą i erozją


ZALETY STOSOWANIA:
IMPREGNAT
SPECIALCHEM
OCHRONA FUG I SPOIN

Wydajność: 1l/ dom jednorodzinny

Barwa - bezbarwna

Opis:


Profesjonalny preparat do ochrony fug i spoin przed plamami, wodą i erozją. Nie zmiania wyglądu materiału oraz nie przebarwia. Nadaje właściwości hydrofobowe dzięki czemu blokuje wnikanie wody oraz zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

Sposób użycia:

Wyczyść materiał. Podczas impregnacji materiał musi być suchy i czysty. Wykonaj próbę na małym kawałku i sprawdź czy efekt jest pożądany. Nanieś impregnat pędzlem. Odczekaj do wyschnięcia. Materiał nie może mieć kontaktu z innymi cieczami przez okres 5 godzin.
Wydajność: 1l/ dom jednorodzinny

Zastosowanie:

Stosować na fugi wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz. Nie stosuj na fugi silikonowe i żywiczne (epoksydowe).


sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan