SPECIALCHEM Impregnacja piaskowców

SPECIALCHEM Impregnacja piaskowców

Preparat do skutecznej i trwałej ochrony piaskowców każdego rodzaju przed wilgocią, plamami, zabrudzeniem, wykwitami i zielenieniem. Do zastosowania na murach, podłożach i elewacjach.

Więcej szczegółów

18.90zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 10l
  • 20l

Specialchem allegro


SPECIALCHEM IMPREGNAT DO PIASKOWCA

Preparat do skutecznej i trwałej ochrony piaskowców każdego rodzaju przed plamami, zabrudzeniem i wykwitami. Do zastosowania na murach, podłożach i elewacjach


ZALETY STOSOWANIA:
IMPREGNAT
SPECIALCHEM
PIASKOWIEC

Wydajność - z 1l ~6,5m²

Barwa - bezbarwna

Opis:


Preparat do skutecznej i trwałej ochrony piaskowców każdego rodzaju przed plamami, zabrudzeniem i wykwitami. Do zastosowania na murach, podłożach i elewacjach.

Sposób użycia:

Wyczyść materiał. Podczas impregnacji materiał musi być suchy i czysty. Wykonaj próbę na małym kawałku i sprawdź czy efekt jest pożądany. Nanieś impregnat metodą natryskową. Odczekaj do wyschnięcia. Materiał nie może mieć kontaktu z innymi cieczami przez okres 5 godzin.
Standard: 0,15-0,25l/m²

Zastosowanie:

Ochrona piaskowców naturalnych każdego rodzaju. Do stosowania na murach, ogrodzeniach, elewacjach i podłożach


sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do piaskowiecu, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan