SPECIALCHEM Impregnacja betonów i prefabrukatów

SPECIALCHEM Impregnacja betonów i prefabrykatów

Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami i plamami.

Więcej szczegółów

17.90zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 10l
  • 20l


SPECIALCHEM IMPREGNAT BETON I PREFABRYKATY

Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami, i plamami.


ZALETY STOSOWANIA:
IMPREGNAT
SPECIALCHEM
BETON I PREFABRYKATY

Wydajność - z 1l ~6,5m²

Barwa - bezbarwna

Opis:


Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami, i plamami.

Sposób użycia:

Wyczyść materiał. Podczas impregnacji materiał musi być suchy i czysty. Wykonaj próbę na małym kawałku i sprawdź czy efekt jest pożądany. Nanieś impregnat metodą natryskową. Odczekaj do wyschnięcia. Materiał nie może mieć kontaktu z innymi cieczami przez okres 5 godzin.
Standard: 0,20-0,30l/m²

Zastosowanie:

Ochrona betonów każdego rodzaju. Kręgów betonowych, prefabrykatów, płyt betonowych, krawężników, doniczek betonowych. Na murach, podłożach i elewacjach.


sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do betonu, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan