SPECIALCHEM Impregnacja betonów i prefabrykatów

Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami i plamami.

17,90 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem

sc_product_impregnat_beton_5l.jpg
SPECIALCHEM IMPREGNAT BETON I PREFABRYKATY

Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami, i plamami.


ZALETY STOSOWANIA:
IMPREGNAT
SPECIALCHEM
BETON I PREFABRYKATY

Wydajność - z 1l ~6,5m²

Barwa - bezbarwna

Opis:


Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami, i plamami.

Sposób użycia:

Wyczyść materiał. Podczas impregnacji materiał musi być suchy i czysty. Wykonaj próbę na małym kawałku i sprawdź czy efekt jest pożądany. Nanieś impregnat metodą natryskową. Odczekaj do wyschnięcia. Materiał nie może mieć kontaktu z innymi cieczami przez okres 5 godzin.
Standard: 0,20-0,30l/m²

Zastosowanie:

Ochrona betonów każdego rodzaju. Kręgów betonowych, prefabrykatów, płyt betonowych, krawężników, doniczek betonowych. Na murach, podłożach i elewacjach.
sc_user_impregnat_beton.png
sc_user_impregnat_beton.jpg
sc_user_impregnat_beton.gif


wysylka.png


zegar.png


fvat.png


telefon.png

sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do betonu, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan

SPECIALCHEM
SC.03.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643845138

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło