SEPTEC ANTIVIR Płyn do rąk i powierzchni bakteriobójczy i wirusobójczy

Płyn do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym i wobec wirusów osłonkowych (w tym koronawirus SARS-COV-2). Produkt zgodny z wytycznymi WHO aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusowi powodującemu chorobę COVID-19. Po roztarciu na dłoniach wysycha bez wycierania.

Nr zezwolenia 2706/TP/2020 


topdesc2.jpg


14,90 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
NANOSTONE

PREPARAT DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI

Gotowy do użycia. Bakterio i wirusobójczy
Spryskaj, wetrzyj, gotowe!NANOSTONE
NANOSTONE
Bakteriobójczy i wirusobójczy płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni. Gotowy do użycia. Dzięki recepturze opartej na alkoholu zabija bakterie i wirusy. Szczególnie polecany: w podróży, w samochodzie, na plaży, na spacerze itp. Po roztarciu na dłoniach wysycha bez wycierania. Produkt oparty na izopropanolu, który jest doskonały do dezynfekcji rąk. Lepiej rozpuszcza tłuszcze i działa silniej od etanolu. 2-propanol (propan-2-ol): 70g/100g, nadtlenek wodoru 0,125 g/100g, gliceryna 1g/100g. Zawiera 70% alkoholu, nawilżającą glicerynę.

Jak używać? Do wystarczającej dezynfekcji rąk pobieramy około 5 ml płynu dezynfekcyjnego, wcieramy 30-60 sekund i czekamy do wyschnięcia. Prawidłowa dezynfekcja oraz postępowanie według wyznaczonych procedur higienicznych stanowi niezwykle istotny element zapobiegania i profilaktyki
NANOSTONE
NANOSTONE
SEPTEC
ST.04.E

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło