NANOSTONE® PAVING WET - Impregnat do bruku i kostki brukowej mokry efekt pogłębiacz koloru

Odpowiednia dbałość o kostkę brukową sprawia, że powierzchnia zyskuje na żywotności i dłużej cieszy oczy. Korzystanie z preparatu Nanostone Paving Wet to nie tylko ochrona przed brudem i wykwitami. To również łatwość czyszczenia oraz świetny efekt wizualny. Decydując się na ten impregnat do bruku mokry efekt zyskujesz ochronę i poprawienie efektu wizualnego kostki, który uzyskasz w szybki i prosty sposób.

Średnie zużycie wynosi 0.12-0.20l/m²/warstwa. Wydajność uzależniona jest od rodzaju i chłonności materiału. Zalecamy aplikować produkt metodą natryskową. Na mniej chłonnym materiale można nanosić produkt wałkiem lub pędzlem.

45,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE PAVING WET
Impregnat do kostek brukowych "MOKRY EFEKT"
nanostone rock wet.png

1-2 warstwy

Nawet jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kostki brukowej

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony kostek brukowych

40m²/5l

Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40m² impregnacji (dotyczy kostek kolorowych, niskochłonnych)
Koniec z mchem i zielonymi porostami

mech.png
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Ochrona przed brudem i plamami

kroplekamien.png
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Efekt "mokrego bruku"


uv.png
Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"

Wydajność jest uzależniona od rodzaju i chłonności materiału. Standardowo zalecamy nałożenie dwóch warstw produktu. W przypadku kostek szaropodobnych i bardzo chłonnych wydajność spada, a impregnacja może wymagać większej ilości warstw! Przed zakupem zachęcamy do kontakt.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Przywróć nienaganny wygląd fugom i spoinom! Nanostone Joint Cleaner łatwo niweluje powstałe plamy i zabrudzenia i nie uszkadza materiału bazowego.Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia fug i spoinZ reguły czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów jest zbyt czasochłonne. Skuteczna alternatywą dla firmy sprzatającej jest Nanostone Ceramics Cleaner. Preparat szybko radzi sobie z nalotem i zabrudzeniami, przywracając powierzchniom pierwotny blask. Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik pozwoli Ci zadbać o ich powierzchnię oraz uniknąć porostu mchu, który psuje cały efekt. Nanostone Pebble tworzy na powierzchni powłokę hydrofobową odpychającą brud i zanieczyszczenia. Potrzebujesz impregnatu do kamienia chłonnego (mokry efekt)? Preparat sprawi, że Twoja powierzchnia zachowa głębię koloru i zyska ochronę nawet do 5 lat! Nanostone Rock Wet 100 nadaje do kamieni chłonnych i porowatych. W pomieszczeniach z dużą wilgotnością powietrza na niezabezpieczonych elementach często pojawia się grzyb lub pleśń. Sprawdzony impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin pomoże Ci pozbyć się tego problemu. Nanostone Joint to gwarancja najlepszych i najszybszych efektów.

NANOSTONE
NS.03.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846579

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło