NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"

NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"

Impregnat do kostki brukowej - efekt mokrej kostki nadający efekt „mokrego materiału” – przyciemnia powierzchnię. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczką uzyskujemy powierzchnię NANOSTONE STAY-CLEAN czyli łatwą w czyszczeniu. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu i odśnieżanie.

Więcej szczegółów

45.00zł brutto

 • 1l
 • 5l
 • 20l


NANOSTONE PAVING WET

Impregnacja bruku

"mokry efekt"
1-2 warstwy
nawet do 5 lat ochrony
40m2/5l
PREMIUM
Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji bruku
Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony kostki brukowej każdego rodzaju
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40 m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Koniec z mchem i zielonymi porostami
Ochrona przed brudem i plamami
Efekt "mokrego bruku"
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"
O produkcie:

Produkt do impregnacji kostek brukowych nadający efekt „mokrego materiału” – przyciemnia powierzchnię. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczką uzyskujemy powierzchnię NANOSTONE STAY-CLEAN czyli łatwą w czyszczeniu. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu i odśnieżanie.

Impregnat nie zawiera silikonów, dzięki czemu wykazują pełną odporność na zmiany temperatur, promieniowanie UV oraz działanie związków chemicznych

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu, najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1 warstwe.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 4 godziny. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Summary

 • Product Name:NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"
 • Product Reference: NS.03
 • By Nanobiz Chemicals
 • Price: 45.00
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.00 kg
 • Description: Impregnat do kostki brukowej - efekt mokrej kostki nadający efekt „mokrego materiału” – przyciemnia powierzchnię. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczką uzyskujemy powierzchnię NANOSTONE STAY-CLEAN czyli łatwą w czyszczeniu. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu i odśnieżanie.
Path: > > NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"