NANOSTONE® PAVING WET - Impregnat do bruku i kostki brukowej mokry efekt pogłębiacz koloru

NANOSTONE® PAVING WET - Impregnat do bruku i kostki brukowej mokry efekt pogłębiacz koloru

Chcesz zadbać o powierzchnie wykonane z kostki brukowej? Odpowiednia dbałość o kostkę brukową sprawia, że powierzchnia zyskuje na żywotności i dłużej cieszy oczy. Korzystanie z preparatu Nanostone Paving Wet to nie tylko ochrona przed brudem i wykwitami. To również łatwość czyszczenia oraz świetny efekt wizualny. Decydując się na ten impregnat do bruku mokry efektochronę i porawienie efektu wizualnego kostki uzyskasz bardzo szybko.

Więcej szczegółów

45.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l

logo_nanostone.png


NANOSTONE PAVING WET
Impregnacja kostki brukowej "MOKRY EFEKT"
nanostone rock wet.png

1-2 warstwy

Nawet jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kostki brukowej

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony piaskowców

40m²/5l

Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40m² impregnacji
Koniec z mchem i zielonymi porostami

mech.png
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Ochrona przed brudem i plamami

kroplekamien.png

Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Efekt "mokrego bruku"


uv.png

Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"

Zobacz nasze inne rozwiązania

Przywróć nienaganny wygląd fugom i spoinom! Nanostone Joint Cleaner łatwo niweluje powstałe plamy i zabrudzenia i nie uszkadza materiału bazowego.Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia fug i spoinZ reguły czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów jest zbyt czasochłonne. Skuteczna alternatywą dla firmy sprzatającej jest Nanostone Ceramics Cleaner. Preparat szybko radzi sobie z nalotem i zabrudzeniami, przywracając powierzchniom pierwotny blask. Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik pozwoli Ci zadbać o ich powierzchnię oraz uniknąć porostu mchu, który psuje cały efekt. Nanostone Pebble tworzy na powierzchni powłokę hydrofobową odpychającą brud i zanieczyszczenia. Potrzebujesz impregnatu do kamienia chłonnego (mokry efekt)? Preparat sprawi, że Twoja powierzchnia zachowa głębię koloru i zyska ochronę nawet do 5 lat! Nanostone Rock Wet 100 nadaje do kamieni chłonnych i porowatych. W pomieszczeniach z dużą wilgotnością powietrza na niezabezpieczonych elementach często pojawia się grzyb lub pleśń. Sprawdzony impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin pomoże Ci pozbyć się tego problemu. Nanostone Joint to gwarancja najlepszych i najszybszych efektów.