NANOSTONE PAVING WET - Impregnat do bruku i kostki brukowej mokry efekt pogłębiacz koloru

NANOSTONE PAVING WET - Impregnat do bruku i kostki brukowej mokry efekt pogłębiacz koloru

Chcesz zadbać o powierzchnie wykonane z kostki brukowej? Odpowiednia dbałość o kostkę brukową sprawia, że powierzchnia zyskuje na żywotności i dłużej cieszy oczy. Korzystanie z preparatu Nanostone Paving Wet to nie tylko ochrona przed brudem i wykwitami. To również łatwość czyszczenia oraz świetny efekt wizualny. Decydując się na ten impregnat do bruku mokry efektochronę i porawienie efektu wizualnego kostki uzyskasz bardzo szybko.

Więcej szczegółów

45.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l


NANOSTONE PAVING WET

Impregnacja bruku

"mokry efekt"
1-2 warstwy
nawet do 5 lat ochrony
40m2/5l
PREMIUM
Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji bruku
Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony kostki brukowej każdego rodzaju
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40 m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Koniec z mchem i zielonymi porostami
Ochrona przed brudem i plamami
Efekt "mokrego bruku"
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"
O produkcie:

Produkt do impregnacji kostek brukowych nadający efekt „mokrego materiału” – przyciemnia powierzchnię. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczką uzyskujemy powierzchnię NANOSTONE STAY-CLEAN czyli łatwą w czyszczeniu. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu i odśnieżanie.

Impregnat nie zawiera silikonów, dzięki czemu wykazują pełną odporność na zmiany temperatur, promieniowanie UV oraz działanie związków chemicznych

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu, najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1 warstwe.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 4 godziny. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Produkt uwydatni barwę kostki, dzięki czemu zyska ona atrakcyjny wygląd. Co więcej, jest możliwość dostosowania określonego tonu. Powierzchnia stanie się odporna na działanie czynników zewnętrznych: wody, plam czy mchu. Nawet jeśli pojawią się zabrudzenia, to bardzo łatwo będzie je można usunąć. Nie dostaną się bowiem w głąb, a pozostaną na zewnątrz. Wybierając impregnat do kostki brukowej mokry efekt zapewniasz sobie lata spokoju, jeśli idzie o dbanie o powierzchnię. Poza tym preparat jest bardzo efektywny. Wystarczy niewielka ilość, by skutecznie zadziałał. Zimą unikniesz również nerwów związanych z trudami odśnieżania i usuwania lodu. Na kostce brukowej pokrytej impregnatem Nanostone Paving Wet czynności te nie sprawią kłopotu. Jeśli więc zależy ci na estetycznym i efektownym otoczeniu, preparat marki Nanostone będzie dobrym wyborem.