NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"

NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"

Zabezpieczając kostkę brukową profesjonalnym preparatem, można ochronić ją przed wpływem wielu niekorzystnych czynników. Oferowany impregnat do bruku z efektem mokrego materiału to produkt z najwyższej półki. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniami, plamami, zielonymi wykwitami czy wodą. Dodatkowo zapewnia ładniejszy wygląd podłoża, na stałe je przyciemniając. Jeśli chcesz uwydatnić barwę powierzchni, to impregnat do kostki brukowej mokry efekt stanowi najlepsze rozwiązanie.

Więcej szczegółów

45.00zł brutto

 • 1l
 • 5l
 • 20l


NANOSTONE PAVING WET

Impregnacja bruku

"mokry efekt"
1-2 warstwy
nawet do 5 lat ochrony
40m2/5l
PREMIUM
Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji bruku
Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony kostki brukowej każdego rodzaju
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40 m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Koniec z mchem i zielonymi porostami
Ochrona przed brudem i plamami
Efekt "mokrego bruku"
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"
O produkcie:

Produkt do impregnacji kostek brukowych nadający efekt „mokrego materiału” – przyciemnia powierzchnię. Zastosowana receptura pozwala na wieloletnią ochronę przed zabrudzeniami, wodą i plamami. Dodatkowo dzięki nanocząsteczką uzyskujemy powierzchnię NANOSTONE STAY-CLEAN czyli łatwą w czyszczeniu. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu i odśnieżanie.

Impregnat nie zawiera silikonów, dzięki czemu wykazują pełną odporność na zmiany temperatur, promieniowanie UV oraz działanie związków chemicznych

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu, najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1 warstwe.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 4 godziny. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Zapewnia trwałą ochronę przed wnikaniem wody w strukturę materiału, a także przed różnego rodzaju plamami. Jest również produktem, dzięki któremu łatwiejsze staje się usuwanie z chodnika śniegu i lodu. Oferowany impregnat do kostki umożliwia sprawne czyszczenie materiału, gdyż wszelki brud pozostaje na powierzchni bruku. Ponadto mchy i porosty nie tworzą już zielonych nalotów na kostce. Można więc znacznie sprawniej zadbać o ładny wygląd otoczenia.

Summary

 • Product Name:NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"
 • Product Reference: NS.03
 • By NANOSTONE
 • Price: 45.00
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.00 kg
 • Description: Zabezpieczając kostkę brukową profesjonalnym preparatem, można ochronić ją przed wpływem wielu niekorzystnych czynników. Oferowany impregnat do bruku z efektem mokrego materiału to produkt z najwyższej półki. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniami, plamami, zielonymi wykwitami czy wodą. Dodatkowo zapewnia ładniejszy wygląd podłoża, na stałe je przyciemniając. Jeśli chcesz uwydatnić barwę powierzchni, to impregnat do kostki brukowej mokry efekt stanowi najlepsze rozwiązanie.
Path: > > NANOSTONE PAVING WET - Impregnacja bruku "mokry efekt"