NANOSTONE® CONCRETE - Impregnat hydrofobowy do betonu i prefabrykatów

Odpowiednia ochrona betonu zwiększa jego odporność na wiele czynników. Skuteczna impregnacja prefabrykatów oraz betonu doskonale chroni je nie tylko przed opadami, ale także mrozem czy słońcem, które również mogą doprowadzać do niszczenia. Dzięki skutecznej impregnacji można między innymi zabezpieczyć powierzchnię przed wchłanianiem wody, powstawaniem plam, wysoleniami i porostem przez mchy. Tym produktem zabezpieczysz również chłonne dachówki cementowe.

Średnie zużycie wynosi 0.12-0.18l/m². Wydajność uzależniona jest od rodzaju i chłonności materiału. Zalecamy aplikować produkt metodą natryskową. Nanosić tylko jedną warstwę.

22,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE CONCRETE
Impregnat do betonów i prefabrykatów
Tylko jedna warstwa

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji betonu

5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony

35 m²/5l

Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 35 m² impregnacji
Hydrofobowa ochrona całego materiału


Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu
Koniec z mchem i zielonymi porostami


Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.


Naturalny dla materiału


uv.png
Produkt jest całkowicie bezpieczny dla materiału oraz nie zmienia wyglądu powierzchni

Impregnacja betonu pozwala nie tylko chronić materiał, ale w okresie zimowym zaoszczędzić czas podczas usuwania lodu z jego powierzchni. Woda pozostaje na powierzchni betonu, dzięki czemu nie dochodzi do jego erozji w wewnętrznych strukturach. Tego typu zabiegi konserwujące są więc wskazane. Dobrze przeprowadzona hydrofobizacja betonu niesie ze sobą wiele korzyści. Warto więc użyć do niej sprawdzonego preparatu.


Hydrofobizacja betonu

Preparaty zabezpieczające beton przed wodą i wilgocią opierają się z reguły na pokryciu jego porowatej powierzchni specjalną warstwą ochronną. Impregnat do betonu zawiera w składzie specjalne związki krzemianowe. Przenikają one w głąb struktury betonu, a następnie wypełniają wolne przestrzenie. Preparaty oparte na krzemianach sodu i polimerach charakteryzuje hydrofobizacja betonu, czyli proces łączenia się betonu z krzemianem sodu i wytworzenia się wiązań szczelnie wypełniających jego pory. Ponadto materiał nie zostaje pozbawiony dopływu tlenu. Preparaty hydrofobiczne nie zmieniają koloru i wyglądu betonu. Z reguły wystarczy nałożyć 3 lub 4 warstwy impregnatu do betonu, aby woda spływała po jego powierzchni zamiast wnikać do środka. Preparaty impregnujące skutecznie zabezpieczają go przed wpływem pogody i ułatwiają czyszczenie. Niektóre środki posiadają także właściwości nabłyszczające, które dodatkowo wzbogacą walor estetyczny elementów wykonanych z betonu architektonicznego.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Zaledwie jedna warstwa impregnatu do gipsu i wyrobów gipsowych może dwukrotnie wydłużyć jego żywotność. Nanostone Gypsum skutecznie chroni przed plamami, erozją i wnikaniem wilgoci. Impregnaty do klinkieru, cegły klinkierowej i dachów ceramicznych pozwalają na dłużej zachować ich estetyczny wygląd. Nanostone Ceramics zagwarantuje Ci długotrwałe efekty ochronne i jest prosty w aplikacji. Co daje aplikacja impregnatu do kamienia chłonnego (mokry efekt)? Powierzchnia zachowa głębię koloru i zyska ochronę nawet do 5 lat! Nanostone Rock Wet 100 sprawdza się najlepiej w przypadku kamieni chłonnych, porowatych. Nanostone Facade Cleaner to sprawdzony preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne i pod wysokim ciśnieniem. Środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych usuwa ciężkie zabrudzenia nie uszkadzając struktury powierzchni. Dlaczego warto zastosować impregnat do betonu architektonicznego? Beton jest materiałem łatwo nasiąkający wodą i wymaga szczególnej ochrony. Nanostone Architectural Concrete ochroni jego strukturę nie blokując dopływu powietrza.

NANOSTONE
NS.01.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643845695

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło