NANOSTONE JOINT - Impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin

NANOSTONE JOINT - Impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin

Fugi i spoiny dosyć łatwo ulegają różnorodnym zabrudzeniom. Szczególnie w pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza jest duża, na niezabezpieczonych elementach często pojawia się pleśń lub grzyb. Sposobem na ten problem są wysokiej jakości impregnaty do fug i spoin. Naszym klientom proponujemy produkt znanej i cenionej marki Nanostone, który stanowi skuteczną ochronę przed wspomnianymi wykwitami, a także wodą i plamami. Dzięki impregnatowi w przyszłości dużo prostsze będzie również czyszczenie fug. Po jego użyciu brud nie wniknie już bowiem w ich strukturę.

Więcej szczegółów

29.00zł brutto

  • 1l
  • 5l


NANOSTONE JOINT

Impregnat do fug i spoin


Tylko jedna
warstwa
3 lata ochrony
80m2/1l
PREMIUM
   Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji fug i spoin
Nawet do trzech lat skutecznej i trwałej ochrony
Jedno litrowe opakowanie wystarczy do impregnacji 80m2 powierzchni na której znajdują sie fugi
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Hydrofobowa ochrona całego materiału
Zmniejsza ryzyko powstawania pleśni
Chroni przez wiele lat
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Grzyb i pleśń nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji ciemne naloty nie będą powstawały na materiale.
Z tym impregnatem pozbędziesz sie wszelkich zacieków i plam na wiele lat.
O produkcie:

Innowacyjny produkt do łatwej i długotrwałej ochrony fug i spoin. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek chroni materiał na bardzo długi okres czasu nie zmieniając wyglądu fug. Chroni przed wilgocią, wodą, plamami i zabrudzeniem. Dodatkowo dzięki zawartości cząsteczek srebra działa antybakteryjnie i grzybobójczo.

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu najlepiej pędzelkiem. Stosuj 1 warstwe.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 4 godziny. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Produkt oferowany w naszym sklepie to impregnat do fug, który nie wpływa na ich wygląd, a jedynie tworzy warstwę chroniącą przed niekorzystnymi warunkami. Preparat nakłada się na podłoże pozbawione jakichkolwiek zabrudzeń i plam, dlatego wcześniej należy zastosować specjalistyczny środek do czyszczenia fug. Kiedy elementy są już całkowicie suche, można użyć prezentowanego impregnatu. Efekty stosowania produktu utrzymują się przez kilka lat.