NANOSTONE® ARCHITECTURAL CONCRETE - Impregnat do betonu architektonicznego


Profesjonalny impregnat służący do specjalistycznej ochrony betonu architektonicznego przed negatywnymi czynnikami. Dzięki NANOSTONE® Architectural Concrete znacznie przedłużysz żywotność elewacji czy elementów dekoracyjnych i sprawisz, że utrzymanie ich w należytej czystości będzie o wiele prostsze. Proponujemy Ci produkt w bardzo dobrej cenie, dostępny w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności, przez co dostosujesz zakup do własnych potrzeb.

Średnie zużycie wynosi 0.08-0.14l/m². Wydajność uzależniona jest od rodzaju i chłonności materiału. Zalecamy aplikować produkt metodą natryskową. Na mniej chłonnym materiale można nanosić wałkiem lub pędzlem. Nanosić tylko jedną warstwę.

39,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE ARCHITECTURAL CONCRETE
Impregnacja betonu architektonicznego
nanostone_concrete.png
check.png
Tylko 1 warstwa

1 warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji betonu architektonicznego
molecule.png
5 lat ochrony

Nawet do 5 lat skutecznej i trwałej ochrony
detergent.png
40m2/5l

Z jednego opakowania 5 l wykonasz nawet 40m2 impregnacji
Mech juz nie narasta na betonie

mech.png
Mech i zielone naloty nie narastają na betonie architektonicznym
Hydrofobowa ochrona całego materiału


Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu

Naturalny dla materiału


uv.png
Produkt jest całkowicie bezpieczny dla materiału oraz nie zmienia wyglądu powierzchni

Wybierając specjalistyczne impregnaty do betonu architektonicznego, zabezpieczysz jego powierzchnię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Deszcz i intensywne nasłonecznienie mają negatywny wpływ na strukturę tych wyrobów budowlanych, które nie zostały odpowiednio zakonserwowane. Podobnie mchy i paprocie, których zarodniki mogą przedostawać się w głąb materiału, powodując jego degradację. Z takimi czynnikami doskonale poradzi sobie preparat NANOSTONE® Architectural Concrete, dostępny u nas od ręki z gwarancją ekspresowej dostawy. 


Impregnat NANOSTONE® Architectural Concrete

Zarówno beton architektoniczny, jak i dekoracyjny jest materiałem, który charakteryzuje się stosunkowo dużą chłonnością. Z tego powodu tworzywo tego typu wymaga optymalnej ochrony - w przeciwnym wypadku jego kondycja może w krótkim czasie ulec pogorszeniu. NANOSTONE® Architectural Concrete to innowacyjny impregnat, który tworzy na wyrobach budowlanych nieprzenikalną barierę, uniemożliwiającą przedostanie się cieczy do wnętrza, przepuszczając jednocześnie powietrze. Taka powłoka sprawia, że materiał wykazuje się zwiększoną odpornośią na zabrudzenia, a także jest o wiele łatwiejszy w czyszczeniu. 

Z kolei zabezpieczając beton architektoniczny przed wodą, co również gwarantuje ten środek, chronisz go m.in. przed destrukcyjnymi skutkami mrozu. Zamarznięta woda przedostaje się do komórek materiału, rozszerzając jego pory i powodując stopniową degradację. Impregnat nie dopuszcza do takiej sytuacji, a poza tym ułatwia usuwanie lodu, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. NANOSTONE® Architectural Concrete podnosi również walory estetyczne materiałów, które zostały nim zabezpieczone. Nie dopuszcza bowiem do rozwoju różnego rodzaju mchów, które nie tylko szpecą powierzchnię, ale przede wszystkim tworzą środowisko sprzyjające wnikaniu wilgoci w głąb betonu.

Impregnat NANOSTONE® Architectural Concrete

Z W dzisiejszych czasach beton architektonicznych znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych komponentów budowlanych. Jest on stosowany do produkcji materiałów wykończeniowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonuje się z niego przede wszystkim: parapety okienne, blaty kuchenne, płyty betonowe, posadzki. 

Jego główną zaletą jest duża porowatość, która sprawia, że materiał pochłania sporą ilość wilgoci. Korzystając z profesjonalnego impregnatu, wyeliminujesz ten problem i będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością betonu architektonicznego. Dodatkowo środek nadaje powierzchni charakterystyczny błysk, przez co wygląda ona bardziej estetycznie. 

Prezentowany tutaj produkt jest nie tylko skuteczny, ale też bardzo wydajny. Kupując impregnat o pojemności 5 litrów, możesz zabezpieczyć aż 40 metrów kwadratowych betonu architektonicznego lub dekoracyjnego. Środek NANOSTONE® Architectural Concrete chroni już od pierwszej warstwy, którą najlepiej nakładać na powierzchnię metodą natryskową. W przypadku wyrobów o mniejszej chłonności warto posiłkować się pędzlem lub wałkiem, przez co dokładnie wypełnisz wszystkie pory. 

Ten impregnat do betonu architektonicznego przeznaczony jest do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Stosując go do konserwacji podłogi wykonanej z tego tworzywa, podniesiesz jej walory estetyczne. Przede wszystkim jednak środek chemiczny NANOSTONE® sprawi, że utrzymanie w czystości posadzki będzie znacznie prostsze. Plamy z rozlanej kawy czy czerwonego wina są trudne do wywabienia, jednak przy powierzchni pokrytej naszym specyfikiem barwniki nie przedostają się w głąb porów. 

Zobacz nasze inne rozwiązania

W asortymencie NANOSTONE® trafisz na znacznie więcej preparatów przeznaczonych do konserwacji i pielęgnacji betonu architektonicznego oraz innych wyrobów. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest profesjonalny impregnat Paving wet do kostki brukowej, który nie tylko chroni przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz, ale też zwiększa intensywność koloru posadzki i ułatwia jej pielęgnację. Z kolei do czyszczenia mocno zabrudzonej nawierzchni warto wybrać NANOSTONE® Paving Cleaner, przeznaczony do kostki brukowej i betonu.

Preparat NANOSTONE® Injection Touch polecamy, szczególnie jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru wilgoci ze struktury ścian oraz murów wykonanych z różnego typu materiałów. Środek jest całkowicie nieinwazyjny - nie zmienia koloru i nie narusza struktury materiału. Poza tym może Cię zainteresować także specjalistyczny impregnat do cegły ręcznie formowanej i klinkieru, przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Z jego pomocą zabezpieczysz porowatą powierzchnię przed wilgocią oraz powstawaniem plam.

NANOSTONE
NS.01A.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848849

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło