NANOSTONE® ARCHITECTURAL CONCRETE - Impregnat do betonu architektonicznego


Beton architektoniczny i dekoracyjny potrzebuje odpowiedniej ochrony, aby zachować swoje właściwości. Ponieważ są to materiały, które nasiąkają wodą, muszą zostać zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz. Impregnat do betonu architektonicznego, który oferujemy, świetnie sprawdza się do tego celu. Chroni strukturę materiały nie tylko przed wodą ale również plamami, nie zmieniając jego wyglądu i nie blokując dopływu powietrza. Dzięki temu zachowuje on swoje cechy, a jednocześnie jest odporny na działanie wody oraz mrozu.

Średnie zużycie wynosi 0.08-0.14l/m². Wydajność uzależniona jest od rodzaju i chłonności materiału. Zalecamy aplikować produkt metodą natryskową. Na mniej chłonnym materiale można nanosić wałkiem lub pędzlem. Nanosić tylko jedną warstwę.

39,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE ARCHITECTURAL CONCRETE
Impregnacja betonu architektonicznego
nanostone_concrete.png
check.png
Tylko 1 warstwa

1 warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji betonu architektonicznego
molecule.png
5 lat ochrony

Nawet do 5 lat skutecznej i trwałej ochrony
detergent.png
40m2/5l

Z jednego opakowania 5 l wykonasz nawet 40m2 impregnacji
Mech juz nie narasta na betonie

mech.png
Mech i zielone naloty nie narastają na betonie architektonicznym
Hydrofobowa ochrona całego materiału


Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu

Naturalny dla materiału


uv.png
Produkt jest całkowicie bezpieczny dla materiału oraz nie zmienia wyglądu powierzchni

Impregnat do betonu sprawia także, że znika problem mchów i porostów, które dotąd tworzyły zielone naloty na materiale. Po usunięciu dotychczasowych zabrudzeń, wystarczy zakonserwować beton prezentowanym środkiem, a wykwity przestaną się na nim pojawiać. Oferowany środek do betonu architektonicznego może być stosowany w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. Zapewnia on trwałą ochronę, a jego dodatkową zaletą jest znakomita wydajność. Stosując ten preparat, możesz ochronić beton przed wodą i innymi niekorzystnymi warunkami nawet na pięć lat.


Impregnat do betonu architektonicznego

Beton architektoniczny to jedne z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w ostatnich latach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Stanowi bardzo często warstwę wykończeniową w postaci posadzek, płyt betonowych, blatów i parapetów. Niestety wymaga on bardzo często dodatkowego zabezpieczenia. Beton charakteryzuje się dużą porowatością i chłonie bardzo duże ilości wilgoci. Impregnat do betonu architektonicznego pozwala wyeliminować możliwość wchłaniania się wody, która dodatkowo może zawierać zanieczyszczenia i pozostawia nieestetyczne zacieki. Plamy stają się z reguły przyczyną bardzo trudnej do usunięcia korozji biologicznej. Zabrudzenia mikrobiologiczne pokrywają bowiem nie tylko konkretną powierzchnię, ale również wszystkie ściany dookoła niej. Odpowiednio dobrany impregnat do betonu architektonicznego pozwala prosto zabezpieczyć elementy betonowe i znacząco wydłużyć ich żywotność. Preparaty te są bezbarwne i nadają materiałowi charakterystyczny błysk.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Zabezpiecz powierzchnię za pomocą impregnatu do bruku i kostki brukowej, mokrego efektu pogłębiacza koloru? Preparat Nanostone Paving Wet chroni przed eksploatacją, brudem i wykwitami. Ponadto znacznie ułatwia każde czyszczenie. Czyszczenie bruku, betonu i kostki brukowej może być łatwe, bezpieczne i skuteczne. Widoczne efekty w krótkim czasie? Nanostone Paving Cleaner pozbywa się plam i przebarwień, nadając nowy blask każdej powierzchni. Czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów często okazuje się czasochłonne. Preparaty takie jak Nanostone Ceramics Cleaner umożliwiają szybkie usuwanie nalotu biologicznego i zabrudzeń, przywracając powierzchniom pierwotny wygląd. Zawilgocenie murów czy innych elementów konstrukcji stanowi duże zagrożenie dla każdego budynku. Impregnaty do osuszania murów i ścian pozwalają długotrwale rozwiązać ten problem. Sprawdzony Nanostone Injection Touch zapobiega również pojawianiu się szkodliwych pleśni i grzybów. Impregnowanie do cegły ręcznie formowanej i cegieł klinkierowych, nadaje powierzchniom powłokę hydrofobową odpychającą brud i plamy. Nanostone Ceramics Handform sprawi, że Twoje ściany i podłogi staną się odporne na wsiąkanie wilgoci.

NANOSTONE
NS.01A.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848849

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło