NANOSTONE® STEEL CLEANER - Do czyszczenia metali i stali nierdzewnej

Bezpieczny dla materiału środek czyszczący metale i stal nierdzewną. Kompozycja produktu pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń z metali nie wpływając negatywnie na sam materiał. Nadaje nowy blask materiałom, usuwa ciemne naloty lub zaśniedzenia. Nie stosuj w wysokich temperaturach oraz na uszkodzone materiały. 

33,50 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem

ns-steel-cleaner_01.png
ns-steel-cleaner_02.png
ns-steel-cleaner_03.pngns-steel-cleaner_04.png
ns-steel-cleaner_05.pngns-steel-cleaner_06.png
ns-steel-cleaner-user.png

ns-steel-cleaner-user.gif

ns-steel-cleaner-user.jpg

ns-steel-cleaner-yt.gif

o-nanostone.png NANOSTONE STEEL IMPREGNAT DO METALI I ALUMINIUM Bezpieczny dla materiału. Skutecznie chroniący preparat do metali i stali nierdzewnej. Chroni materiał przed wodą, zabrudzeniem i plamami. Opóźnia proces tworzenia się rdzy na metalach. Nie wpływa negatywnie na sam materiał, nie matowi powierzchni. Cechy produktu: Bezpieczny dla metali i stali nierdzewnej odporność na wodę, zabrudzenia i plamy Zmniejsza ryzyko powstawiania zielonych plam Nie zamyka porów materiału – materiął dalej „oddycha” Odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych w tym promieniowania UV Zastosowanie produktu: Do stosowania na wszystkie czyste powierzchnie metalowe ze stali, stali nierdzewnej i aluminium na podłożach i ścianach. Wydajność: 500m²/5l - 0,01-0,015l/m². Zużycie zależy od techniki aplikacji oraz od nasiąkliwości materiału impregnowanego..
sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan
NANOSTONE
NS.34.H

Opis

Dodatki
Antypara

Specyficzne kody

EAN13
5902643848696

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło