NANOSTONE INJECTION TOUCH - Preparat iniekcyjny do osuszania ścian, murów i podłoży

NANOSTONE INJECTION TOUCH - Preparat iniekcyjny do osuszania ścian, murów i podłoży

Preparat do osuszania murów, ścian i podłoży poprzez nałożenie powłoki iniekcyjnej bez ingerencji w strukturę materiału (bez wiercenia otworów). Skutecznie usuwa zawilgocenia i zabezpiecza przed kapilarnym podciąganiem wody. Dodatkowo zawiera substancje zmniejszające ryzyko ponownego powstania grzybów i pleśni.

Więcej szczegółów

89.00zł brutto

 • 1l
 • 5l

ns-injection-touch_01.png
ns-injection-touch_02.png
ns-injection-touch_03.pngns-injection-touch_04.png
ns-injection-touch_05.pngns-injection-touch_06.png
ns-injection-touch-user.png

ns-injection-touch-user.gif

ns-injection-touch-user.jpg

ns-injection-touch-yt.gif

o-nanostone.png NANOSTONE INJECTION TOUCH OSUSZANIE MURÓW, ŚCIAN I PODŁOŻY POPRZEZ NATRYSK Preparat do osuszania murów, ścian i podłoży poprzez nałożenie powłoki iniekcyjnej bez ingerencji w strukturę materiału (bez wiercenia otworów). Skutecznie usuwa zawilgocenia i zabezpiecza przed kapilarnym podciąganiem wody. Dodatkowo zawiera substancje zmniejszające ryzyko ponownego powstania grzybów i pleśni. Cechy produktu: Bardzo łatwy i szybki w użyciu Zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni Skutecznie zwalcza wilgoć w materiale i na powierzchni Osusza materiał i zabezpiecza przed ponownym jej przenikaniem do wewnątrz Nie wpływa negatywnie na właściwości techniczne materiałów budowlanych Zastosowanie produktu: Preparat do stosowania w celu wykonania iniekcji poprzez natrysk produktu na zawilgocony materiał na murach, podłożach betonowych, ceglanych i kamiennych. Wydajność: 20m²/5l. 0,25-0,30l/m². Zużycie zależy od techniki aplikacji oraz od nasiąkliwości materiału impregnowanego.
sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan

Summary

 • Product Name:NANOSTONE INJECTION TOUCH - Preparat iniekcyjny do osuszania ścian, murów i podłoży
 • Product Reference: NS.37
 • By Nanobiz Chemicals
 • Price: 89.00
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.00 kg
 • Description: Preparat do osuszania murów, ścian i podłoży poprzez nałożenie powłoki iniekcyjnej bez ingerencji w strukturę materiału (bez wiercenia otworów). Skutecznie usuwa zawilgocenia i zabezpiecza przed kapilarnym podciąganiem wody. Dodatkowo zawiera substancje zmniejszające ryzyko ponownego powstania grzybów i pleśni.
Path: > > NANOSTONE INJECTION TOUCH - Preparat iniekcyjny do osuszania ścian, murów i podłoży