NANOBAUER INJECTION TOUCH - Impregnaty do osuszenia murów i ścian

Zawilgocenie murów czy innych elementów konstrukcji stanowi duże zagrożenie. Doprowadza bowiem do stopniowej degradacji budynku. Ponadto jeśli szybko nie zostaną zastosowane preparaty do osuszania ścian i impregnacji , pojawia się na nich pleśń lub grzyb, które są szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia. Proponowany przez nas preparat to skuteczny środek do impregnacji murów lub podłoża chroniący przed wilgocią i ponownym pojawianiem się zawilgoceń. Ściana, na którą za pomocą natrysku naniesiono Injection Touch marki Nanostone, traci także zdolność do podciągania kapilarnego.

109,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
logo_NANOBAUER.png


NANOBAUER INJECTION TOUCH 
Preparat specjalny do osuszania murów i ścian
NANOBAUER injection.png
check.png

Skuteczna impregnacja

Preparat specjalny do osuszania ścian i murów
brickwall2.png

Bezpieczny dla materiału

Preparat nie wpływa negatywnie na materiał
ochrona.png

Nawet do 3 lat ochrony

Nawet do 3 lat skutecznej i trwałej ochrony materiału
Chroni przed mchem

mech.png

Skutecznie zapobiega porostowi mchu na materiale
Skuteczna ochrona

kroplekamien.png

Preparat chroni przed wilgocią i ponownym pojawieniem się zawilgoceń
Bezpieczny dla materiału

uv.png

Bezpieczny dla środowiska preparat pozwala nam na pracę bez zastanawiania się o szkody dla środowiska

Środek do osuszania ścian

Problem z wilgocią powstającą na powierzchni ścian pojawia się w przypadku wielu obiektów architektonicznych. Jest to bardzo częsty problem w budownictwie, szczególnie starym i zabytkowym. Wyjątkiem nie są również niektóre nowe budynki. Z reguły przyczyną jest niewłaściwie wykonana izolacja lub brak właściwej wentylacji w jej strukturze. Błędy wykonawcy w czasie remontu lub budowy to standardowy powód wsiąkania wody. Zawilgocenie wynika także samoistnie z oddziaływania zewnętrznych warunków atmosferycznych. Mgła, opady atmosferyczne i woda gruntowa to częsta przyczyna, która sprawia, że niezbędny staje się odpowiedni środek do osuszania ścian. Pomaga on wyeliminować nieestetyczne i groźne dla struktury zacieki bez konieczności ingerencji w konstrukcję budynku. Środek do osuszania ścian nie wymaga skuwania ścian i pozwala odtworzyć właściwą izolację, a przez to rozwiązać problem wilgoci na dłużej. Dobrze dobrany preparat pozwala uchronić budynek przed nadmierną eksploatacją i przedłużyć jego żywotność.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Impregnat do piaskowca to skuteczny środek wydłużający żywotność materiału? Zastosowanie NANOBAUER Sandstone uodparnia powierzchnie na zanieczyszczenia, wykwity, a także niektóre uszkodzenia i erozję. W pomieszczeniach z dużą wilgotnością powietrza na niezabezpieczonych elementach często pojawia się grzyb lub pleśń. Sprawdzony impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin pozwala trwale wyeliminować wykwity. NANOBAUER Joint to najlepsze i najszybsze efekty w krótkim czasie. Wysokiej klasy środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych, nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego, jak i pod ciśnieniem. NANOBAUER Facade Cleaner jest zupełnie bezpieczny i zapewnia długotrwały efekt antystatyczny. Zawilgocenie murów i innych elementów konstrukcji stanowi duże zagrożenie, które prowadzi do stopniowej degradacji budynku. Impregnaty do osuszania murów i ścian trwale likwidują zjawisko tego typu. NANOBAUER Injection Touch zapobiega dodatkowo pojawieniu się szkodliwych wykwitów pleśni i grzybów.

Nieestetyczne fugi lub spoiny wymagają mycia? Możesz przywrócić im nienaganny wygląd za pomocą NANOBAUER Joint Cleaner. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia fug i spoin! Produkt łatwo niweluje powstałe plamy, zabrudzenia i nie uszkadza materiału bazowe.

NANOBAUER
NS.37.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846548

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło