NANOSTONE® WOOD - Impregnacja hydrofobowa drewna nie lakierowanego

NANOSTONE® WOOD - Impregnacja hydrofobowa drewna nie lakierowanego

Impregnat do drewna jest gotowym do użycia wodnym preparatem powłokowym wyprodukowanym dzięki osiągnięciom nanotechnologii. Składniki powłoki rozdrobnione są do rozmiarów nanometrów, czego skutkiem jest doskonała i niemal stuprocentowa penetracja powierzchni impregnowanego drewna. 

Więcej szczegółów

185.00zł brutto

  • 1l
  • 5l

ns-wood_01.png
ns-wood_02.png
ns-wood_03.pngns-wood_04.png
ns-wood_05.pngns-wood_06.png
ns-wood-user.png

ns-wood-user.gif

ns-wood-user.jpg

ns-wood-yt.gif

o-nanostone.png NANOSTONE WOOD IMPREGNACJA HYDROFOBOWA DREWNA NIE LAKIEROWANEGO Impregnat do drewna jest gotowym do użycia wodnym preparatem powłokowym wyprodukowanym dzięki osiągnięciom nanotechnologii. Składniki powłoki rozdrobnione są do rozmiarów nanometrów, czego skutkiem jest doskonała i niemal stuprocentowa penetracja powierzchni impregnowanego drewna. Cechy produktu: Hamuje rozwój mchów, glonów i pleśni Zapobiega erozji fizycznej, chemicznej i biologicznej Zabezpiecza drewno przed brudem, wodą i olejami Nie zamyka porów materiału – drewno dalej „oddycha” Odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych w tym promieniowania UV Zastosowanie produktu: Przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju drewna nielakierowanego. Gwarantuje trwałą ochronę zaaplikowanego drewna, przedłużając w ten sposób jego żywotność oraz wygląd Wydajność: 50m²/5l - 0,10-0,14l/m². Zużycie zależy od techniki aplikacji oraz od nasiąkliwości materiału impregnowanego.
sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan