NANOSTONE® CONCRETE-OFF CLEANER - Do usuwania betonów

Specjalistyczny preparat do skutecznego usuwania betonu, bez ryzyka uszkodzenia materiału. Produkt można stosować do usuwania betonów i zapraw z podłoży, murów i ścian oraz z narzędzi budowlanych, betoniarek czy mieszalników. Produkt przeznaczony również do czyszczenia betoniarek towarowych oraz linii produkcyjnych. W szybki sposób usuwa zabrudzenia.

35,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem

ns-concrete-off-cleaner_01.png
ns-concrete-off-cleaner_02.png
ns-concrete-off-cleaner_03.pngns-concrete-off-cleaner_04.png
ns-concrete-off-cleaner_05.pngns-concrete-off-cleaner_06.png
ns-concrete-off-cleaner-user.png

ns-concrete-off-cleaner-user.gif

ns-concrete-off-cleaner-user.jpg

ns-concrete-off-cleaner-yt.gif

o-nanostone.png NANOSTONE CONCRETE-OFF CLEANER PREPARAT SPECJALNY DO USUWANIA BETONÓW I ZAPRAW Specjalistyczny preparat do skutecznego usuwania betonu, bez ryzyka uszkodzenia materiału. Produkt można stosować do usuwania betonów i zapraw z podłoży, murów i ścian oraz z narzędzi budowlanych, betoniarek czy mieszalników. Produkt przeznaczony również do czyszczenia betoniarek towarowych oraz linii produkcyjnych. W szybki sposób usuwa zabrudzenia, nie działając negatywnie na sam materiał! - Szybki sposób na usuwanie i czyszczenie z resztek betonu i zapraw - Bezpieczny dla materiałów czyszczonych - Profesjonalne rozwiązanie dla każdego - Wysoka skuteczność Zastosowanie produktu: Preparat do stosowania w celu likwidacji resztek betonu i plam betonowych z materiałów i narzędzi. Do stosowania na każdy materiał budowlany oraz czyszczenia narzędzi budowlanych. Wydajność: 20m2/5l Sposób użycia: Nanieś preparat na zaschnięty beton lub zaprawę. Odczekaj około 2 minut i spłucz silnym strumieniem wody. Jeśli sytuacja tego wymaga, po naniesieniu i odczekaniu 2 minut materiał przeszoruj. Nie stosuj preparatu na materiały chromowane.
sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan
NANOSTONE
NS.38.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846708

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło