NANOSTONE® WHITE STAIN CLEANER - Preparat do usuwania wykwitów wapiennych z klinkierów, kostek i ceramiki

Białe plamy to dosyć częste zjawisko, które pojawia się na kostce brukowej, cegłach, betonie i innych powierzchniach. Tego typu nalot znacznie zmniejsza walory estetyczne podłoża czy ścian. Usuwanie go może być natomiast czasochłonne, jeśli nie posiada się profesjonalnych środków do czyszczenia. Na szczęście w naszej ofercie znajduje się produkt, który idealnie sprawdza się do niwelowania ciężkich, białych zabrudzeń. Jest to preparat do usuwania wykwitów z wielu rodzajów materiałów. Nadaje się między innymi do klinkieru, kostki brukowej, betonu czy kamienia naturalnego. Pozbywanie się białych plam za pomocą tego produktu jest bezpieczne i nie powoduje uszkodzeń.

19,50 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE WHITESTAIN CLEANER
Preparat specjalny do usuwania białych wykwitów
nanostone gypsum.png
check.png

Skuteczne działanie

Skuteczny środek czyszczący do stosowania na bruk, kamień naturalny, kostki brukowe, cegły i beton
molecule.png

Stworzony by usuwać białe naloty

Preparat opracowany na potrzeby czyszczenia wykwitów i białych zabrudzeń
detergent.png

Koncentrat

Środek w formie koncentratu
Usuwa białe naloty na dobre

mech.png

Skutecznie usuwa wykwity i białe naloty
Łatwy i szybki w użyciu

kroplekamien.png

Dzięki temu produktowi czyszczenie stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.
Bezpieczny dla materiału

uv.png

Produkt jest tak skonstruowany, aby podczas czyszczenia nie uszkodzić materiału.

Preparat wystarczy zaaplikować na zabrudzoną powierzchnię i dokładnie ją wyszorować. Następnie trzeba tylko dokładnie spłukać materiał. Ponieważ oferowany produkt jest w formie koncentratu, wystarczy użyć niewielką jego ilość. Co więcej, usuwanie wykwitów i nalotów, dzięki temu środkowi zajmuje bardzo mało czasu, a otrzymany efekt jest długotrwały.


Preparat do usuwania wykwitów

Zanieczyszczenia mikrobiologiczne są najcięższym do usuwania typem zabrudzeń ze względu na sposób ich powstawania. Porosty, mchy i glony bardzo łatwo rosną na powierzchniach, które mają skłonność do wchłaniania wody i trzymania wilgoci. Ponadto stanowią one zagrożenie dla domowników i osób, które przez dłuższy czas wystawione są na działanie zarodników. Preparat do usuwania wykwitów wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni, którą będziemy czyścić, a także sąsiadujących z nią ścian. Należy mechanicznie usunąć warstwę mikrobiologiczną, a następnie zabezpieczyć folią elementy ocynkowane i malowane. Przed użyciem warto wykonać czyszczenie próbne w mało widocznym miejscu, które będzie miało na celu przetestowanie, czy preparat nie odbarwi ściany i czy nie zachodzą na niej inne niepożądane zmiany. Przed użyciem należy zastosować się do instrukcji producenta, np. rozcieńczyć go wodą i przede wszystkim założyć odpowiednią odzież ochronną. Preparat do usuwania wykwitów nanosi się na zabrudzony fragment pędzlem lub szczotką.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Większość impregnatów do piaskowca odcina materiałowi dostęp do tlenu. Produkty takie jak Nanostone Sandstone pozwalają skale swobodnie oddychać, a powierzchnia staje się odporna na zanieczyszczenia i porosty. Czy impregnat do betonu architektonicznego jest zawsze potrzebny? Zdecydowanie tak! Beton wymaga ochrony przed wilgocią i wsiąkaniem wody. Nanostone Architectural Concrete ochroni jego strukturę i wydłuży jego żywotność. Odpowiednie impregnaty hydrofobowe do betonu i prefabrykatów zapewniają ochronę przed opadami, mrozem i słońcem. Nanostone Concrete trwale zabezpieczy Twoją powierzchnię przed wilgocią i plamami. Poszukujesz preparatu do bruku i kostki brukowej, a także mokrego efektu pogłębiacza koloru? Produkty serii Nanostone Paving Wet ochronią Twoją inwestycję przed brudem i wykwitami i diametralnie ułatwią jej kolejne czyszczenie. Wilgoć w murach i innych elementach konstrukcji stanowi duże zagrożenie architektoniczne. Doskonale radzą sobie z tym impregnaty do osuszania murów i ścian. Preparaty marki Nanostone Injection Touch eliminują również niebezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i budynku pleśnie i grzyby.

NANOSTONE
NS.36.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848337

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło