NANOSTONE® ANTIALG CLEANER - Środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów

Brzydkie, zielone naloty pojawiły się na Twojej kostce brukowej albo elewacji? Jest na nie prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz specjalny środek klasy premium NANOSTONE ANTIALG CLEANER i po upływie minimum pół godziny spłuczesz go wodą. Nie potrzebujesz żadnych urządzeń, maszyn wysokociśnieniowych i innych sprzętów mechanicznych. Nałóż po prostu prezentowany środek do usuwania zielonych wykwitów i mchów na pokrytą nimi powierzchnię. Następnie odczekaj odpowiednią ilość czasu i spłucz wodą. Stosować na materiałach chłonnych.

21,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE ANTIALG CLEANER
Preparat specjalny do usuwania mchów i zielonych nalotów
nanostone gypsum.png

Skuteczne działanie

Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy na materiale oraz skutecznie radzi sobie z mchem.

Uniwersalne zastosowanie

Środek czyszczący do stosowania na każdy rodzaj powierzchni porowatej (kostka, beton, cegła, kamień, itp)

Gotowy do użycia

Środek jest gotowym preparatem do użycia
Szybko usuwa zabrudzenia

mech.png

Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy na materiale oraz skutecznie radzi sobie z mchem.
Szerokie zastosowanie

kroplekamien.png

Produkt można stosować na takie powierzchnie jak: elewacje, kostki brukowe, kamień naturalny, beton, ceramika i klinkiery.
Koniec z mchem


uv.png

Łatwe i szybkie rozwiązanie problemu z zielonymi wykwitami.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Potrzebujesz impregnatu do bruku i kostki brukowej, mokrego efektu pogłębiacza koloru? Dzięki Nanostone Paving Wet Twojapowierzchnia zyska na żywotności, a preparat ochroni ją przed brudem i wykwitami, znacznie ułatwiając jej kolejne czyszczenie. Dlaczego impregnat do betonu architektonicznego jest niezbędny w każdym wypadku? Beton potrzebuje odpowiedniej ochrony by zachować swoje właściwości, zwłaszcza, że jest to materiał łatwo nasiąkający wodą. Nanostone Architectural Concrete ochroni jego strukturę nie blokując dopływu powietrza. Na Twojej kostce lub elewacji pojawiły się brzydkie biologiczne naloty? W tym przypadku najlepszy będzie Nanostone Antialg Cleaner, czyli profesjonalny środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów. Preparat pozwoli Ci uniknąć konieczności stosowania maszyn wysokociśnieniowych! Potrzebujesz impregnatu do kamienia chłonnego z mokrym efektem? Dobry preparat sprawi, że Twoja powierzchnia zachowa kolor i zyska warstwę ochroną nawet na kilka lat! Nanostone Rock Wet 100 sprawdzi się najlepiej na kamieniach chłonnych. Poszukujesz impregnatu do gipsu i wyrobów gipsowych? Wystarczy, że zastosujesz jedną warstwę Nanostone Gypsum, aby zabezpieczyć dowolną powierzchnię. Dzięki temu uchronisz ją przed plamami, erozją i wnikaniem wilgoci.

NANOSTONE
NS.32.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848283

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło