NANOSTONE GYPSUM - Impregnat do gipsu i wyrobów gipsowych

NANOSTONE GYPSUM - Impregnat do gipsu i wyrobów gipsowych

Korzystając z preparatów ochronnych, można skutecznie zapobiec niszczeniu różnego rodzaju wyrobów gipsowych. Wybierając produkt NANOSTONE GYPSUM zabezpieczysz powierzchnię przed wnikaniem wilgoci, powstawaniem plam i erozją. Na początku warto zastosować środek do czyszczenia wyrobów gipsowych, szczególnie kiedy są mocno zabrudzone lub poplamione. Po usunięciu brudu należy odczekać odpowiednią ilość czasu, aby podłoże całkowicie wyschło. Dopiero wówczas może być wykonana impregnacja gipsów. Wystarczy zastosować jedną warstwę prezentowanego środka konserwującego, aby dobrze zabezpieczyć dowolną powierzchnię

Więcej szczegółów

22.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l


NANOSTONE GYPSUM

Impregnat do wyrobów
gipsowych i imitacji.
Tylko jedna warstwa
nawet do 5 lat ochrony
25m²/5l
PREMIUM
Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji wyrobów gipsowych i imitacji
Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 25 m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Hydrofobowa ochrona
Chroni przed plamami i brudem
Wzmocnienie struktury
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Dzięki impregnacji, materiał staję się odporny na wszelkie zabrudzenia i plamy.
Skutecznie wzmacnia całą strukturę gipsową przez co materiał będzie bardziej wytrzymały.
O produkcie:

Preparat do hydrofobowej ochrony wyrobów gipsowych. Do stosowania na gips, wyroby gipsowe, imitacje gipsowe i płytki gipsowe. Chroni materiał przed wodą, wilgocią, zabrudzeniami i plamami. Dodatkowo wzmacnia strukturę podłoża. Można stosować na powierzchniach pionowych i poziomych. Ochrona odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych i UV. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1 warstwę.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 5 godzin. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Serdecznie polecamy impregnat do gipsu marki Nanostone, gdyż zapewnia on niezwykle trwałe efekty i ułatwia utrzymanie czystości. Może być używany na zewnętrzne elementy, takie jak chociażby ozdobne murki, ale sprawdzi się również w budynkach. Po zastosowaniu preparatu, aby uzyskać pożądane efekty, impregnowaną powierzchnię należy chronić przed wilgocią przez co najmniej pięć godzin. Impregnat nadaje się do użycia na ścianach, murach czy podłożach gipsowych.