NANOBAUER GYPSUM - Impregnat do gipsu i wyrobów gipsowych

Korzystając z preparatów ochronnych, można skutecznie zapobiec niszczeniu różnego rodzaju wyrobów gipsowych. Wybierając produkt NANOSTONE GYPSUM zabezpieczysz powierzchnię przed wnikaniem wilgoci, powstawaniem plam i erozją. Na początku warto zastosować środek do czyszczenia wyrobów gipsowych, szczególnie kiedy są mocno zabrudzone lub poplamione. Po usunięciu brudu należy odczekać odpowiednią ilość czasu, aby podłoże całkowicie wyschło. Dopiero wówczas może być wykonana impregnacja gipsów. Wystarczy zastosować jedną warstwę prezentowanego środka konserwującego, aby dobrze zabezpieczyć dowolną powierzchnię

29,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem
logo_NANOBAUER.png


NANOBAUER GYSPUM
Impregnat do wyrobów gipsowych i imitacji
mokry efekt
NANOBAUER gypsum.png

Tylko 1 warstwa

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji wyrobów gipsowych i imitacji

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony gipsu i imitacji gipsowych

35m²/5l

Z jednego opakowania 1l wykonasz nawet 7 m² impregnacji
Ochrona hydrofobowa

mech.png

Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Ochrona przed brudem i trwałymi plamami

kroplekamien.png

Dzięki impregnacji, materiał staję się odporny na wszelkie zabrudzenia i plamy..
Wzmocnienie struktury


uv.png

Skutecznie wzmacnia całą strukturę gipsową przez co materiał będzie bardziej wytrzymały.

Serdecznie polecamy impregnat do gipsu marki NANOBAUER, gdyż zapewnia on niezwykle trwałe efekty i ułatwia utrzymanie czystości. Może być używany na zewnętrzne elementy, takie jak chociażby ozdobne murki, ale sprawdzi się również w budynkach. Po zastosowaniu preparatu, aby uzyskać pożądane efekty, impregnowaną powierzchnię należy chronić przed wilgocią przez co najmniej pięć godzin. Impregnat nadaje się do użycia na ścianach, murach czy podłożach gipsowych.


Impregnat do gipsu

Gips nie jest materiałem w 100% odpornym na przesiąkanie wody. Jego struktura mineralna jest porowata i może sprawiać, że będzie on nabierał wilgoć w głąb swojej struktury. Ponadto woda stojącą na zewnątrz, może zamarzać i wyraźnie osłabiać jego wytrzymałość. Z tego względu najczęściej zaleca się pełne zabezpieczenie powierzchni tego typu. Impregnat do gipsu zabezpiecza go przed wsiąkaniem wody i nie ogranicza przy tym procesu parowania. Skład chemiczny preparatów umożliwia przenikanie składników impregnujących w głąb struktury gipsu i zapewnia pełniejszą ochronę. W przypadku większości impregnatów wystarcza około 8 do 12 godzin do całkowitego związania się substancji z materiałem. Impregnaty do gipsu pozwalają skutecznie utrzymać estetyczny wygląd gipsu, a także zdecydowanie ułatwiają jego czyszczenie. Ponadto zdecydowanie wydłuża on jego żywotność i uodparnia gips na zwiększoną eksploatację. Dobrze dobrany preparat wyklucza także możliwość niszczenia materiału pod wpływem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Preparaty NANOBAUER Rock zapewniają szybką i skuteczną ochronę przed zabrudzeniami. Powierzchnie chłonne należy zabezpieczać przed brudem oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Jeśli wykorzystujesz takie materiały, warto skorzystać z impregnatu do chłonnego kamienia naturalnego. Potrzebujesz impregnatu do bruku i kostki brukowej lub mokrego efektu pogłębiacza koloru? Dzięki NANOBAUER Paving Wet Twojapowierzchnia zyska na żywotności, a preparat ochroni ją przed brudem i wykwitami, znacznie ułatwiając jej kolejne czyszczenie. Impregnat do betonu architektonicznego to środek, który dwukrotnie wydłuża żywotność betonu? Materiał ten potrzebuje odpowiedniej ochrony, ponieważ łatwo wchłania wodę. NANOBAUER Architectural Concrete ochroni jego strukturę i nie zablokuje dopływu powietrza. Dobry impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł klinkierowych, nadaje powierzchniom powłokę hydrofobową odpychającą brud i plamy. NANOBAUER Ceramics Handform sprawi że Twoje ściany i podłogi staną się odporne na wsiąkanie wilgoci. Czyszczenie bruku, betonu i kostki brukowej preparatem jest łatwiejsze, bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż przy użyciu samej wody. Dzięki NANOBAUER Paving Cleaner powierzchnie odzyskują dawny blask! Ponadto pozbywa się on nawet plam i przebarwień, z którymi nie poradziły sobie standardowe środki.

NANOBAUER
NS.25.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848146

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło