NANOSTONE® PAINT GRAFITTI CLEANER - Usuwanie farb, graffiti i lakierów

Produkt do usuwania zabrudzeń typu graffiti, oraz farb i lakierów. Do stosowania na większości materiałów. Cząsteczki nano rozbijają i rozpuszczają farby, dokładnie odrywając je od powierzchni. Dzięki temu produkt skutecznie i bez pozostałości niweluje zabrudzenia. Do stosowania w urządzeniach elektrycznych czyszczących oraz mycia ręcznego.

85,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamów za pobraniem

ns-paint-graffiti-cleaner_01.png
ns-paint-graffiti-cleaner_02.png
ns-paint-graffiti-cleaner_03.pngns-paint-graffiti-cleaner_04.png
ns-paint-graffiti-cleaner_05.pngns-paint-graffiti-cleaner_06.png
ns-paint-graffiti-cleaner-user.png

ns-paint-graffiti-cleaner-user.gif

ns-paint-graffiti-cleaner-user.jpg

ns-paint-graffiti-cleaner-yt.gif

o-nanostone.png NANOSTONE PAINT & GRAFFITI CLEANER Formuła: Gotowy do użycia PRODUKT SPECJALNY DO USUWANIA GRAFFITI I FARB I LAKIERÓW Produkt do usuwania zabrudzeń typu graffiti, oraz farb i lakierów. Do stosowania na większości materiałów. Cząsteczki nano rozbijają i rozpuszczają farby, dokładnie odrywając je od powierzchni. Dzięki temu produkt skutecznie i bez pozostałości niweluje zabrudzenia. Do stosowania w urządzeniach elektrycznych czyszczących oraz mycia ręcznego. Cechy produktu: Usuwa farby, graffiti i lakiery Szybko i skutecznie niweluje zabrudzenia Czyści większość materiałów z zabrudzeń Bezinwazyjny dla materiału czyszczonego Zastosowanie produktu: Preparat do stosowania na każdy materiał w celu usunięcia zabrudzeń typu graffiti, oraz farb i lakierów. Sposób użycia: Nie rozcieńczaj produktu. Preparat w formie gotowej do użycia. Jeśli potrzebujesz koncentratu skontaktuj się z nami!
sarsil, akemi, meex, dynasil, novol, hydrofobizacja, impregnacja, ochrona materiałów, materialow, przed zabrudzeniami farba do bruku, grunt, koloryzacja powłoka powloka nanotechnologia, silikony, silany, specialchem strażnik bruku straznik bruku, nanocape, izohan
NANOSTONE
NS.24.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848122

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło