NANOSTONE PEBBLE - Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik

NANOSTONE PEBBLE - Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik

Mozaiki kamienne, grysy czy otoczaki mogą prezentować się naprawdę pięknie. Jeśli jednak są zaniedbane, a ich powierzchnię porastają mchy, psuje to cały efekt. Aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości, można zastosować sprawdzony impregnat do otoczaków. Ten produkt jest doskonałą ochroną przed zabrudzeniem, plamami, zielonymi nalotami oraz wodą. Ułatwia również czyszczenie otoczaków, gdyż na ich powierzchni pozostaje specjalna powłoka hydrofobowa.

Więcej szczegółów

138.00zł brutto

  • 1l
  • 5l


NANOSTONE PEBBLE

Impregnat do otoczaków,

grysów i mozaik kamiennych
Tylko jedna warstwa
nawet do 5 lat ochrony
40m2/5l
PREMIUM
Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji otoczaków i grysów
Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
Zmniejsza ryzyko powstawiania mchów
Odporność na wnikanie wody i wilgoci
Dedykowany do otoczaków, grysów i mozajek
Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji, zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Preparat specjalnie dedykowany do impregnacji grysów, otoczaków i mozajek.
O produkcie:

Preparat dedykowany do impregnacji grysów, otoczaków i mozaik kamiennych. Produkt hydrofobizuje materiał chroniąc jego powierzchnię przed plamami, brudem, wodą i porostem przez mchy. Odporny na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, odporny na działanie promieniowania UV. Wzmacnia materiał i pozostawia powłokę samooczyszczajcą NANOSTOEN STAY-CLEAN.

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią ilość produktu, najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1 warstwe.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 5 godzin. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Proponujemy nowoczesny, profesjonalny środek klasy premium, który zabezpiecza materiały przez okres do pięciu lat. Przez ten czas nie trzeba więc angażować się w czasochłonne sprzątanie, a ryzyko pojawienia się porostów jest minimalne. Dodatkową zaletę produktu stanowi również jego duża wydajność. Przed użyciem polecamy zapoznać się z etykietą, aby najlepiej wykorzystać właściwości preparatu. Impregnat jest odporny na różnorodne warunki pogodowe.