NANOSTONE® ROCK WET 100 - Impregnat do kamienia chłonnego (mokry efekt)

NANOSTONE® ROCK WET 100 - Impregnat do kamienia chłonnego (mokry efekt)

Chcesz zadbać o powierzchnie wykonane z kamienia naturalnego? Nanostone Rock Wet będzie znakomitym pomysłem. To produkt, który nie tylko sprawi, że ściana albo ścieżka w ogrodzie uzyska ochronę i to nawet na 5 lat. Preparat zapewni także tak zwany mokry efekt, czyli głębię koloru na całej pokrytej powierzchni. Stosując ten impregnat do kamienia mokry efekt uzyska się wyjątkowo łatwo. Dodatkowo preparat ułatwi czyszczenie. Brud nie dostanie się bowiem w głąb, a z powierzchni łatwo się go będzie pozbyć. Dzięki użyciu środka uda się również uniknąć plam, gdyż impregnat do kamienia mokry efekt zapobiega ich powstawaniu. Stosować do kamieni chłonnych, porowatych.

Więcej szczegółów

49.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l

logo_nanostone.png


NANOSTONE ROCK WET
Impregnacja kamieni
mokry efekt
nanostone rock wet.png

1-2 warstwy

Nawet jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kamienia naturalnego

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony piaskowców

40m²/5l

Z jednego opakowania 1l wykonasz nawet 8 m² impregnacji
Stay-Cleane - czyli łatwe czyszczenie

mech.png

Dzięki stosowaniu impregnatów NANOSTONE, zniknie problem trudnego i czasochłonnego czyszczenia
Ochrona przed brudem i plamami

kroplekamien.png

Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Efekt mokrego kamienia


uv.png

Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"

Preparat skutecznie chroni przed działaniem promieni słonecznych i wody, a zimą łatwiej będzie się pozbyć śniegu lub lodu z powierzchni kamienia. Poza tym impregnat jest też bardzo efektywny. Aby zapewnić odpowiednie działanie, wystarczy zaledwie jedna warstwa. To oznacza, że kupując jedno opakowanie, będziesz mógł zaimpregnować do 40 metrów kwadratowych powierzchni. Jeśli więc marzy ci się czysta, a przy okazji także znakomicie wyglądająca powierzchnia, to Nanostone Rock Wet będzie świetnym wyborem.


Impregnat do kamienia mokry efekt

Czy impregnacja kamienia jest konieczna? Zdecydowanie tak! Kamień kojarzy się z materiałem, który nie jest szczególnie podatny na uszkodzenia mechaniczne. Fakt, ale jest on podatny na procesy erozji. Z biegiem lat materiał tego typu brudzi się i podlega degradacji biologicznej pod wnikania wody. Ponadto wilgoć w szczelinach to doskonałe środowisko dla mchów, grzybów i porostów. Na zabrudzenia narażone są szczególnie kamienne chodniki lub wolnostojące bryły ozdobne, na których najczęściej pojawiają się brzydkie i ciężkie do zmycia plamy oleiste lub wapienne. Zawsze warto zaimpregnować kamień odpowiednim preparatem, który zdecydowanie przedłuży jego żywotność. Impregnat do kamienia pozwala także nadać mu tzw. mokry efekt, który znacząco podniesie jego walor estetyczny. Wilgoć sprawia, że kamień nie tylko eroduje, ale z czasem ulega przebarwieniom. Będzie również podlegał zagrożeniom typowo mikrobiologicznym, a jego eksploatacja będzie zachodzić o wiele szybciej.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Odpowiednie impregnaty hydrofobowe do betonu i prefabrykatów zapewniają ochronę przed opadami, mrozem i słońcem, a także zabezpieczają powierzchnię przed wchłanianiem wody i powstawaniem plam. Nanostone Concrete zapewnia długotrwałą ochronę materiału. Impregnat do betonu architektonicznego pozwala zachować mu swoje właściwości, zwłaszcza że jest to materiał łatwo nasiąkający wodą. Nanostone Architectural Concrete ochroni jego strukturę nie blokując dopływu powietrza. Na Twojej kostce lub elewacji pojawiły się brzydkie, zielone naloty? Nanostone Antialg Cleaner skutecznieredukuje wykwity porostów. Środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów pozwala samodzielnie wyczyścić zabrudzenia biologiczne. Impregnat do bruku i kostki brukowej, mokrego efektu pogłębiacza koloru skutecznie chroni nawet wrażliwy klinkier. Nanostone Paving Wet przedłuży żywotność bruku i ochroni ją przed brudem i ponownymi wykwitami. Czyszczenie bruku, betonu i kostki brukowej specjalnym preparatem jest łatwe, bezpieczne i skuteczne. Dzięki niemu powierzchnie odzyskują blask w krótkim czasie. Nanostone Paving Cleaner pozbywa się nawet ciężkich plam i przebarwień, z którymi nie poradziły sobie inne środki.