NANOSTONE ROCK WET 100 - Impregnat do kamienia chłonnego (mokry efekt)

NANOSTONE ROCK WET 100 - Impregnat do kamienia chłonnego (mokry efekt)

Chcesz zadbać o powierzchnie wykonane z kamienia naturalnego? Nanostone Rock Wet będzie znakomitym pomysłem. To produkt, który nie tylko sprawi, że ściana albo ścieżka w ogrodzie uzyska ochronę i to nawet na 5 lat. Preparat zapewni także tak zwany mokry efekt, czyli głębię koloru na całej pokrytej powierzchni. Stosując ten impregnat do kamienia mokry efekt uzyska się wyjątkowo łatwo. Dodatkowo preparat ułatwi czyszczenie. Brud nie dostanie się bowiem w głąb, a z powierzchni łatwo się go będzie pozbyć. Dzięki użyciu środka uda się również uniknąć plam, gdyż impregnat do kamienia mokry efekt zapobiega ich powstawaniu. Stosować do kamieni chłonnych, porowatych.

Więcej szczegółów

49.00zł brutto

  • 1l
  • 5l
  • 20l


NANOSTONE ROCK WET

Impregnat do kamieni

naturalnych "mokry efekt"
1 - 2 warstwy

nawet do 5 lat ochrony
40m2/5l
PREMIUM
Nawet jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kamienia naturalnego
Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony kamienia
Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 40 m² impregnacji
Impregnaty Nanostone należą do preparatów z sektora premium!
STAY CLEAN czyli łatwe czyszczenie
Ochrona przed brudem i plamami
Efekt "mokrego kamienia"
Dzięki stosowaniu preparatów NANOSTONE STAY CLEAN, zniknie problem trudnego czyszczenia.
Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem, plamami i wilgocią. Dodatkowo podczas zimy łatwiejsze usuwanie śniegu i lodu.
Tym impregnatem uwydatnisz kolor, dokonasz renowacji i uzyskasz efekt "mokrego materiału"
O produkcie:

Impregnat do stosowania na kamień naturalny z efektem „mokrego materiału” – przyciemnienie. Nadaje właściwości hydrofobowe, odporność na plamy i zabrudzenia oraz wodę i erozję. Odporny na negatywne warunki atmosferyczne w tym promieniowanie UV. Chemicznie reaguje z materiałem chroniąc całą strukturę. Efekt przyciemnienia uzależniony jest od rodzaju kamienia.

Aplikacja i zastosowanieNa początku pracy usuń z powierzchni wszystkie niepotrzebne przedmioty. Następnie wyszczyść powierzchnię z zabrudzeń, wykwitów i tłustych plam. Podczas impregnacji materiał musi być czysty i suchy.
Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni przystąp do impregnacji. Na materiał nanieś odpowiednią iość produktu najlepiej metodą natryskową. Stosuj 1-2 ciękich warstw.
Po impregnacji zadbaj o to aby materiał nie miał kontaktu z wodą opadową oraz innymi cieczami przez minimum 4 godziny. Całkowity efekt widoczny jest po 24h.Preparat skutecznie chroni przed działaniem promieni słonecznych i wody, a zimą łatwiej będzie się pozbyć śniegu lub lodu z powierzchni kamienia. Poza tym impregnat jest też bardzo efektywny. Aby zapewnić odpowiednie działanie, wystarczy zaledwie jedna warstwa. To oznacza, że kupując jedno opakowanie, będziesz mógł zaimpregnować do 40 metrów kwadratowych powierzchni. Jeśli więc marzy ci się czysta, a przy okazji także znakomicie wyglądająca powierzchnia, to Nanostone Rock Wet będzie świetnym wyborem.