NANOBAUER® CONCRETE - Impregnat hydrofobowy do betonu i prefabrykatów

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w impregnat hydrofobowy do betonu, który będzie naprawdę skuteczny, to sprawdź produkt NANOBAUER Concrete, który zamówisz w naszym sklepie internetowym. Ten innowacyjny środek chemiczny pomoże Ci zabezpieczyć elementy budowlane przed negatywnymi czynnikami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Preparat tworzy na powierzchni niewidoczną barierę ochronną, dzięki której woda i zabrudzenia nie przedostają się w głąb struktury konstrukcji betonowych. Produkt cieszy się dużym uznaniem m.in. wśród specjalistów z branży budowlanej. 

Średnie zużycie wynosi 0.12-0.18l/m². Wydajność uzależniona jest od rodzaju i chłonności materiału. Zalecamy aplikować produkt metodą natryskową. Nanosić tylko jedną warstwę.

35,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

logo_nanobauer.png


NANOBAUER CONCRETE
Impregnat do betonów i prefabrykatów
Tylko jedna warstwa

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji betonu

5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony

35 m²/5l

Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 35 m² impregnacji
Hydrofobowa ochrona całego materiału


Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu
Koniec z mchem i zielonymi porostami


Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.


Naturalny dla materiału


uv.png
Produkt jest całkowicie bezpieczny dla materiału oraz nie zmienia wyglądu powierzchni

Płyty chodnikowe, elewacje i inne elementy wykonane z betonu są nieustannie wystawione na niekorzystne warunki pogodowe. Intensywne opady deszczu, ujemne temperatury i silne nasłonecznienie nie są obojętne dla kondycji materiałów budowlanych, które pod ich wpływem ulegają powolnej degradacji. Jeśli takie niszczenie dotyczy budynku, może mieć groźne konsekwencje i narazić na niebezpieczeństwo jego mieszkańców. Dlatego tak ważne jest stosowanie impregnatów hydrofobowych podczas systematycznej konserwacji np. ścian, czy betonowych stropów. 


Impregnat hydrofobowy do betonu

Prezentujemy specjalistyczny środek o wszechstronnym działaniu, który skutecznie wydłuża żywotność materiałów budowlanych wykonanych z betonu. Stosując impregnat NANOBAUER Concrete stworzysz na powierzchni warstwę, która powstrzymuje osadzanie się brudu. Dzięki takiemu działaniu łatwiejsze staje się czyszczenie, a do tego nie powstaną żadne przebarwienia czy plamy niemożliwe do usunięcia. Aby pozbyć się zabrudzeń, wystarczy spłukać beton wodą - nic do niego nie będzie przywierać.

Nasz hydrofobowy impregnat do betonu wyróżnia się bardzo dobrą wydajnością. Aby pokryć nim metr kwadratowy powierzchni, wystarczy od 100 do 200 mililitrów płynu - ilość jest uzależniona od stopnia chłonności i porowatości konserwowanego materiału. Nie musisz nakładać kolejnej warstwy, już pierwsza będzie wystarczająca, aby skutecznie ochronić powierzchnię przed działaniem niekorzystnych czynników i przedłużyć żywotność materiału. Składniki aktywne preparatu są całkowicie bezpieczne dla betonu i nie zmieniają jego struktury czy wyglądu. 

Specjalistyczne impregnaty hydrofobowe warto stosować również do konserwacji płyt chodnikowych. NANOBAUER Concrete zabezpieczy przed brudem i wilgocią, ale też ułatwi prace porządkowe w trakcie zimy. Powłoka, którą tworzy ten środek na powierzchni betonu, sprawia, że woda nie przedostaje się w głąb struktury i nie zamarza tam. Dzięki temu ogranicza się ryzyko powstania różnych spękań. Jednocześnie środek ten może w pewnym stopniu ułatwić usuwanie lodu z powierzchni chodnika.

Impregnat hydrofobowy do betonu

Środki chemiczne służące do zabezpieczenia betonu przed negatywnym wpływem wody i wilgoci działają na prostej zasadzie. Impregnat hydrofobowy dokładnie rozprowadzony na całej powierzchni zmienia się w szczelną powłokę chroniącą przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Skład NANOBAUER Concrete oparty jest o związki krzemianowe, które przedostają się do wnętrza komórek materiału i szczelnie wypełniają jego strukturę. Dochodzi wówczas do zjawiska hydrofobizacji preparatu, który łączy się z cząstkami zawartymi w środku chemicznym silnymi wiązaniami, jednocześnie nie blokując dostępu tlenu. 

Beton pokryty impregnatem hydrofobowym zachowuje swój pierwotny kolor i wygląd. Środek NANOBAUER jest całkowicie bezbarwny, jedynie delikatnie nabłyszcza, podnosząc walory estetyczne tworzywa. Wówczas deszcz padający będzie spływał po jego powierzchni, nie przedostając się w głąb struktury. Szczelna warstwa specyfiku utrzymuje się przez kilka lat, sprawiając, że chodnik czy elewacja będą dobrze zabezpieczone, a także wolne od brudu i przebarwień. 

Zobacz nasze inne rozwiązania

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz też wiele innych, przydatnych preparatów, z których pomocą zabezpieczysz materiały budowlane i ułatwisz sobie ich czyszczenie oraz pielęgnację. Asortyment obejmuje specjalistyczny impregnat do wyrobów gipsowych Nanobauer Gypsum. Środek ten chroni powierzchnię przed plamami i wilgocią - wystarczy tylko jedna warstwa, aby dwukrotnie wydłużyć żywotność materiału! 

Na uwagę zasługują również nasze rewolucyjne impregnaty do cegły i klinkieru. Materiały te są szczególnie narażone na działanie wody, ze względu na swoją porowatą strukturę. NANOBAUER Ceramics tworzy barierę ochronną na całej powierzchni, przez co chłonność materiałów będzie ograniczona, jednocześnie nie blokując dostępu tlenu do wnętrza.

Poza skutecznymi impregnatami do wyrobów budowlanych różnego typu oferujemy także profesjonalne preparaty czyszczące. Może Cię zainteresować środek pielęgnacyjny do elewacji Facade Cleaner, który poradzi sobie nawet z uporczywymi plamami. Produkt sprawdza się zarówno do mycia ręcznego, jak i z zastosowaniem specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych.

NANOBAUER
NS.01.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643845695

Zobacz także

Opinie produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
Rewelacyjny 0
Dobry 0
Średni 0
Słaby 0
Beznadziejny 0

  • Opinie (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (2)

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Komentarze @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Odpowiedz

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło