NANOBAUER JOINT CLEANER - do czyszczenia fug i spoin

Specjalistyczny środek do usuwania i czyszczenia zabrudzeń z fug i spoin. Nie uszkadza materiału niwelując skutecznie zabrudzenia i plamy. Nadaje nowy, świeży wygląd fugom i spoinom. Po czyszczeniu polecamy zastosowanie impregnatu NANOSTONE FUGUE. Produkt można stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

29,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
logo_nanostone.png


NANOSTONE JOINT CLEANER
Preparat specjalny do czyszczenia fug i spoin
nanostonefuguecleaner.png
check.png

Skuteczne czyści fugi

Preparat specjalny do czyszczenia fug i spoin
brickwall2.png

Bezpieczny dla fug i spoin

Bezpieczny dla materiału
sprej.png

Gotowy do użycia

Środek jest gotowym preparatem do użycia

Łatwe czyszczenie


mech.png

Dzięki temu produktowi czyszczenie fug stanie się łatwiejsze i mniej czasochłonne.
Usuwa uporczywe zabrudzenia i plamy

kroplekamien.png

Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy z fug i spoin.
Zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni

uv.png

Usuwanie zagrzybień i pleśni staje się znacznie łatwiejsze.

Środek do czyszczenia fug

Zabrudzone spoiny i fugi potrafią zepsuć wygląd nawet najnowocześniejszego mieszkania. Natomiast standardowe mycie spoin środkami czystości jest nie tylko uciążliwe, ale i czasochłonne. Fugi w szczelinach między płytkami na ścianie lub podłodze są niezbędne w celu zachowania funkcji estetycznych. Jednak diametralnie tracą swój walor w momencie, gdy powstają na ich zabrudzenia. Odpowiedni środek do czyszczenia fug pozwala na dłużej zachować ich świeży i unikalny wygląd. Dobór właściwego preparatu nie dopuści do nawarstwiania się kolejnych nalotów brudu, mikroorganizmów, grzybów i pleśni. Fugi i spoiny z czasem tracą swój pierwotny kolor. Białe mogą żółknąć, natomiast inne barwy po prostu ciemnieją. Środki do czyszczenia fug, które zawierają w swoim składzie dodatkowym impregnat, pomagają o wiele dłużej utrzymać bazowy kolor fugi. Jest to szczególnie istotne w łazienkach i kuchni, gdzie panuje o wiele większa wilgoć i powierzchnie o wiele częściej mają kontakt z wodą.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Potrzebujesz impregnatu do kamienia chłonnego posiadającego mokry efekt? Twoja powierzchnia może zachować głębię koloru i zyskać ochronę nawet na 5 lat w bardzo prosty sposób. Preparaty typu Nanostone Rock Wet 100 trwale izolują kamienie chłonne i porowate od czynników zewnętrznych. Potrzebujesz impregnatu do bruku i kostki brukowej, mokrego efektu pogłębiacza koloru? Dzięki Nanostone Paving Wet Twojapowierzchnia zyska na żywotności, a preparat ochroni ją przed brudem i wykwitami, przy czym znacznie ułatwi każde kolejne czyszczenie. Sprawdzony preparat w formie koncentratu, który umożliwia czyszczenie ręczne i pod wysokim ciśnieniem – Nanostone Facade Cleaner! Ten środek do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych usuwa ciężkie zabrudzenia nie uszkadzając struktury materiału. Nanostone Ceramics Cleaner staje się skutecznym rozwiązaniem, gdy czyszczenie ceramiki, płytek, klinkierów i dachów zabiera zbyt dużo czasu. Preparat błyskawicznie radzi sobie z zabrudzeniami i przywraca powierzchniom dawny blask. Impregnaty do płytek gresowych i ceramicznych pozwalają zachować czystość w wilgotnych miejscach. Preparaty Nanostone Gress zabezpieczają kuchnie i łazienki przed uciążliwymi zabrudzeniami nawet na 2 lata.

NANOBAUER
NS.27.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848177

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło