NANOBAUER ANTIALG CLEANER - Środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów

Brzydkie, zielone naloty pojawiły się na Twojej kostce brukowej albo elewacji? Jest na nie prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz specjalny środek klasy premium NANOBAUER ANTIALG CLEANER i po upływie minimum pół godziny spłuczesz go wodą. Nie potrzebujesz żadnych urządzeń, maszyn wysokociśnieniowych i innych sprzętów mechanicznych. Nałóż po prostu prezentowany środek do usuwania zielonych wykwitów i mchów na pokrytą nimi powierzchnię. Następnie odczekaj odpowiednią ilość czasu i spłucz wodą. Stosować na materiałach chłonnych.

35,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Zamow za pobraniem
logo_NANOBAUER.png


NANOBAUER ANTIALG CLEANER
Preparat specjalny do usuwania mchów i zielonych nalotów
NANOBAUER antialg.png

Skuteczne działanie

Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy na materiale oraz skutecznie radzi sobie z mchem.

Uniwersalne zastosowanie

Środek czyszczący do stosowania na każdy rodzaj powierzchni porowatej (kostka, beton, cegła, kamień, itp)

Gotowy do użycia

Środek jest gotowym preparatem do użycia
Szybko usuwa zabrudzenia

mech.png

Skutecznie usuwa wszelki brud i plamy na materiale oraz skutecznie radzi sobie z mchem.
Szerokie zastosowanie

kroplekamien.png

Produkt można stosować na takie powierzchnie jak: elewacje, kostki brukowe, kamień naturalny, beton, ceramika i klinkiery.
Koniec z mchem


uv.png

Łatwe i szybkie rozwiązanie problemu z zielonymi wykwitami.

Uniwersalne zastosowanie preparatu

NANOBAUER Antialg Cleaner jest przeznaczony do czyszczenia:kostki brukowej, elewacji budynku, powierzchni z kamienia naturalnego, klinkierów, betonu,ceramiki.

Dzięki innowacyjnej formule zawierającej nanocząsteczki preparat skutecznie usuwa najczęściej występujące plamy i zabrudzenia, ale przede wszystkim mech oraz inne zielone wykwity powstające w wyniku działania wilgoci, szczególnie w przypadku porowatych, chłonnych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Środek do czyszczenia elewacji

Oferowany w naszym sklepie środek do czyszczenia elewacji odpowiada na zapotrzebowanie właścicieli i zarządców domów jedno- oraz wielorodzinnych, które wykańcza się zazwyczaj tynkami cienkowarstwowymi, a te, jak choćby mineralne, są nasiąkliwe. Łatwość, z jaką osadzają się na nich zabrudzenia oraz wsiąka wilgoć pozostawiająca nieestetyczne ślady, skłaniają do użycia specjalistycznego płynu. Mycie jest niezbędne, aby usunąć zabrudzenia, a zarazem ochronić powierzchnię przed rozwojem grzybów i mchów. To szczególnie istotne w deszczowych miesiącach i w przypadku każdej elewacji, która jest bardzo nasiąkliwa.

NANOBAUER Antialg Cleaner – do skutecznej walki z algami i porostami

A Za sprawą preparatu, usuwanie takich mikrobiologicznych form jak mech, porosty czy algi jest proste i skuteczne - szybko przywrócisz dawny blask budynku, jak i jego otoczenia. To produkt polskiego producenta środków czyszczących, który sprosta oczekiwaniom klientów indywidualnych, firmowych i instytucji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty m.in.: właściciele domków jednorodzinnych i wielorodzinnych, użytkownicy działek rekreacyjnych, właściciele hoteli, pensjonatów, domków do wynajęcia i innych obiektów noclegowych, zarządców osiedli mieszkaniowych, przedsiębiorstwa budowlano-remontowe i oferujące usługi czyszczące oraz ogrodnicze.

Innowacyjna formuła środka do czyszczenia kostki brukowej z mchu

Nowoczesny środek do czyszczenia kostki brukowej z mchu, alg i porostów rozpuszcza zanieczyszczenia z mikroflory, która powstaje na skutek naturalnych procesów. Preparat ma sprawdzony, bezpieczny skład i jest pozbawiony kwasów mogących naruszyć naturalną strukturę kamienia, kostki, klinkieru czy innych powierzchni. NANOBAUER Antialg Cleaner doskonale sprawdza się do porowatych wykończeń.
Jego podstawowym atutem jest gotowość do natychmiastowego użycia. Można praktycznie od razu użyć go bezpośrednio na chodniku, elewacji czy innej przestrzeni wymagającej usunięcia mchu i porostów. Nie musisz przygotowywać roztworów z wodą czy sięgać po specjalistyczne myjki wysokociśnieniowe. Po spryskaniu materiały należy odczekać przynajmniej pół godziny i spłukać pozostałości wodą. Efekt jest widoczny praktycznie natychmiast!. Biologiczne ślady znikają, a wykwity przestają szpecić budynek i jego najbliższe otoczenie.

NANOBAUER – marka, której warto zaufać

Antialg Cleaner jest preparatem do usuwania mchu od polskiej firmy NANOBAUER, której wyroby wyróżniają się na rynku wykorzystywaniem nanocząsteczek. Marka specjalizuje się w produkcji impregnatów, nanopowłok i czyścików, sprzedając je na całym świecie. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku przekłada się na najwyższą jakość, a jednocześnie oferowane w naszym sklepie ceny są atrakcyjne i niewygórowane – również w hurcie, w ramach współpracy w modelu B2B.

Warto pamiętać o tym, że Antialg Cleaner nie jest jedynym preparatem z katalogu produktów NANOBAUER, pozwalającym zachować budynek i jego otoczenie w idealnej czystości? Sprawdź całą naszą ofertę, aby poznać unikatowe formuły płynów i innych produktów dostosowanych do usuwania wszelkich zabrudzeń z: drewna, kamienia naturalnego, ceramiki, klinkierów, szkła, gipsu, innych materiałów.

Powstawanie biologicznych nalotów jest praktycznie nieuniknione. Odpowiednia impregnacja czy przemyślany dobór materiałów oraz technik wykończeniowych sprzyja co prawda minimalizacji ryzyka wystąpienia takich nieestetycznych rzeczy, ale przyroda zawsze działa na swoich zasadach. Mech, porosty czy algi wymagają zatem bardzo szybkiej interwencji. Polecamy wybór preparatu Antialg Cleaner, który już po pierwszym zastosowaniu przynosi efekty, a nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji ani szczególnych działań.

Im szybciej pozbędziesz się śladów zachodzących procesów biologicznych, tym szybciej odzyskasz blask i świeżość elewacji czy innych powierzchni. Koszt preparatu do usuwaniu mchu nie jest wysoki, szczególnie biorąc pod uwagę jego klasę i oczywiście renomę polskiego producenta. Przed użyciem zapoznaj się z załączonymi informacjami i wytycznymi. Choć detergent nie zagraża strukturze materiałów, do których jest przeznaczony, powinien być stosowany ostrożnie, zgodnie z zaleceniami.

NANOBAUER
NS.32.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643848283

Zobacz także

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło