NANOBAUER® PEBBLE - Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik

Mozaiki kamienne, grysy czy otoczaki mogą prezentować się naprawdę pięknie. Jeśli jednak są zaniedbane, a ich powierzchnię porastają mchy, psuje to cały efekt. Aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości, można zastosować sprawdzony impregnat do otoczaków. Ten produkt jest doskonałą ochroną przed zabrudzeniem, plamami, zielonymi nalotami oraz wodą. Ułatwia również czyszczenie otoczaków, gdyż na ich powierzchni pozostaje specjalna powłoka hydrofobowa.

139,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

logo_nanobauer


NANOBAUER PEBBLE
Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik kamiennych
mokry efekt
NANOBAUER pebble.png

1 warstwa

Tylko warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji kamienia naturalnego

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony piaskowców

50m²/5l

Z jednego opakowania 1l wykonasz nawet 10 m² impregnacji
Zmniejsza ryzyko powstawania mchów

mech.png

Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji, zielone naloty nie będą porastały na materiale.
Ochrona przed brudem, wodą i plamami

kroplekamien.png

Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Dedykowany do otoczaków i grysów


uv.png

Preparat specjalnie dedykowany do impregnacji grysów, otoczaków i mozajek.

Proponujemy nowoczesny, profesjonalny środek klasy premium, który zabezpiecza materiały przez okres do pięciu lat. Przez ten czas nie trzeba więc angażować się w czasochłonne sprzątanie, a ryzyko pojawienia się porostów jest minimalne. Dodatkową zaletę produktu stanowi również jego duża wydajność. Przed użyciem polecamy zapoznać się z etykietą, aby najlepiej wykorzystać właściwości preparatu. Impregnat jest odporny na różnorodne warunki pogodowe.


Impregnat do otoczaków

Impregnaty do kamieni ozdobnych należy dobierać odpowiednio do stopnia nasiąkliwości. Do najbardziej nasiąkliwych należą piaskowce, niektóre marmury i wapienie. Do każdego stosuje się specjalnie przeznaczone preparaty uniwersalne. Impregnat do otoczaków to bardziej specjalistyczny rodzaj preparatów, który umożliwia ich skuteczniejszą ochronę. Zmniejszają one znacznie właściwości chłonne i wypełnieniają wolne przestrzenie w porach materiału. Ponadto impregnat pokrywa kamień powłoką, która sprawia, że zanieczyszczenia po niej spływają. Jest to szczególnie korzystne w przypadku elewacji pionowych lub kamieni dekoracyjnych. Impregnat do otoczaków nadaje im również charakterystyczny efekt wizualny. Powoduje on wzmocnienie naturalnej barwy kamienia i nadaje mu połysk. Poza tym preparaty impregnacyjne zabezpieczają kamień przed działaniem promieniowania UV, które może zmieniać kolor otoczaków. Przed zakupem należy sprawdzić czy dany środek przeznaczony jest do stosowania wewnętrznego czy zewnętrznego.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Na Twojej kostce lub elewacji pojawiają glony i porosty? Wystarczy zastosować NANOBAUER Antialg Cleaner. Jest to specjalny środek do usuwania zielonych nalotów, alg i porostów. Dzięki niemu możesz samodzielnie pozbyć się problemu. Bez potrzeby mycia ciśnieniowego! Impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł klinkierowych posiada właściwości hydrofobowe. Raz na zawsze możesz pozbyć się brudu i uciążliwych plam. Ponadto NANOBAUER Ceramics Handform sprawi że Twoje ściany i podłogi staną się odporne na wsiąkanie wilgoci. Brak impregnatu do klinkieru, cegły klinkierowej i dachów ceramicznych powoduje, że szybciej ulegają zniszczeniu i tracą estetyczny wygląd. NANOBAUER Ceramics to łatwy w użyciu środek, który zagwarantuje Ci długotrwałe efekty ochronne. Sprawdzony impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin pomoże Ci pozbyć się problemu z dużą wilgotnością powietrza. Powoduje ona, że na niezabezpieczonych elementach często pojawia się grzyb lub pleśń. NANOBAUER Joint trwale rozwiązuje problem z wykwitami. Poszukujesz impregnatu do gipsu i wyrobów gipsowych? Wystarczy, że zastosujesz jedną warstwę NANOBAUER Gypsum, który doskonale zabezpieczy konkretną powierzchnię. Pozwoli Ci uchronić ją przed erozją i wnikaniem wilgoci.

NANOBAUER
NS.17.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846845

Zobacz także

@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Komentarze @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Odpowiedz

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło