SEPTEC do mycia i dezynfekcji powierzchni

Gotowy do użycia preparat dezynfekująco-myjący o polepszonych właściwościach myjących. Idealne rozwiązanie dla domu i przemysłu. Opracowany dla przemysłu spożywczego, zootechniki, środków transportu, systemów wentylacji i klimatyzacji.


Ze względu na dużą ilość zamówień wysyłka tego towaru może być wydłużona o 3-7 dni.Więcej szczegółów

27.90zł brutto

  • 500ml z dozownikiem
  • 500ml ze spryskiwaczem
  • 1l z dozownikiem
  • 1l ze spryskiwaczem
  • 5l

NANOSTONE

PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Gotowy do użycia, nowoczesny preparat o neutralnym pH
Spryskaj, przetrzyj, gotowe!NANOSTONE
NANOSTONE
Gotowy do użycia preparat dezynfekująco-myjący o polepszonych właściwościach myjących. Opracowany dla przemysłu spożywczego, zootechniki, weterynarii, środków transportu, systemów wentylacji i klimatyzacji. Nie zawiera aldehydów, sody kaustycznej, chloru. Niszczy wszelkie formy komórek bakteryjnych (Gram-dodatnie, Gram-ujemne), grzybów, pleśni. Posiada właściwości dezodorujące. Jest biodegradowalny. Produkt posiada pH 7,0 do 8,5.
Powierzchnie i instalacje mających kontakt z żywnością w domach i sklepach, powierzchnie sklepowe (wagi, lady, deski do krojenia, komory chłodnicze), w transporcie: autobusy, samochody, ciężarówki i samochody izotermy, browary, winiarnie, zakłady mleczarskie, mięsne, rybne i przetwórstwa, lecznice, urządzenia udojowe, sprzęt inwentarski, budynki obsługi klienta, systemy wentylacji, klimatyzacji, oczyszczacze, kanały i kratki powietrzne
NANOSTONE
NANOSTONE
NANOSTONE