NANOBAUER® CERAMICS HANDFORM - Impregnat do cegły ręcznie formowanej i cegieł

Specjalistyczny impregnat do cegły, zarówno klasycznej, jak i ręcznie formowanej. Z pomocą tego innowacyjnego środka możesz skutecznie zabezpieczyć powierzchnię przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie przedłużając jej żywotność. Dzięki preparatom NANOBAUER® Ceramics Handform materiały budowlane tego typu będzie znacznie łatwiej utrzymać w należytej czystości. 

Średnie zużycie wynosi 0.07-0.15l/m². Wydajność uzależniona jest od rodzaju i chłonności materiału. Produkt zalecamy nanosić metodą natryskową lub pędzlem. Tylko jedna wartswa.

59,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

logo_nanobauer

NANOBAUER CERAMICS HANDFORM
Impregnacja cegieł i klinkierów ręcznie formowanych
NANOBAUER ceramics handform.png

1-2 warstwy

Jedna warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji cegieł i klinkierów

Do 5 lat ochrony

Nawet do pięciu lat skutecznej i trwałej ochrony

70m²/5l

Z jednego opakowania 5l wykonasz nawet 70m² impregnacji
STAY CLEAN czyli łatwe czyszczenie

mech.png
Dzięki stosowaniu preparatów NANOBAUER STAY CLEAN, zniknie problem czasochłonnego i trudnego czyszczenia.
Hydrofobowa ochrona przed wodą

ceramika_krople.png

Trwała i skuteczna ochrona przed wodą, brudem i wilgocią, ponadto powierzchnia staje się łatwa w czyszczeniu.
Skuteczna ochrona przed mchem

uv.png

Mchy i porosty nię będą już stanowiły problemu. Dzięki impregnacji zielone naloty nie będą porastały na materiale.

Rewolucyjna formuła naszego impregnatu sprawia, że Twoja cegła lub klinkier odzyska swój pierwotny wygląd. Środek tworzy na powierzchni materiałów ceramicznych specjalną powłokę, która stanowi barierę ochronną przed brudem, substancjami oleistymi oraz wilgocią. Z tego powodu jest to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na zakonserwowaniu powierzchni dachu, ściany, czy nawet podłogi. NANOBAUER Ceramics Handform jest produktem rekomendowanym przez fachowców, którzy na co dzień zajmują się układaniem i renowacją cegieł ręcznie formowanych i różnych materiałów ceramicznych. Środek NANOBAUER Ceramics Handform przeznaczony jest do impregnacji ręcznie formowanych wyrobów wykonanych z ceramiki. Środek możesz wykorzystać m.in. do: cegieł elewacyjnych, dachówek ceramicznych, klinkierów chłonnych.

Specyfik wykazuje bardzo dużą skuteczność i jednocześnie jest niezwykle prosty w użyciu. Po rozprowadzeniu preparatu na powierzchnię powstaje na niej niewidzialna dla ludzkiego oka powłoka o właściwościach hydrofobowych, stanowiąca naturalną ochronę przed wszelkimi zabrudzeniami, a także działaniem wilgoci. Impregnat jest całkowicie bezbarwny, dlatego po nałożeniu na cegłę, np. ręcznie formowaną, nie zmienia jej koloru, a jedynie go podkreśla, sprawiając, że lepiej się prezentuje. Tak zakonserwowane podłoże nie przepuszcza wody oraz jest bardzo odporne na powstawanie plam, przez co pozostanie czyste przez dłuższy czas. Dzięki produktowi NANOBAUER zaoszczędzisz sporo czasu, który musiałbyś poświęcić na częste czyszczenie i konserwację. 

Prezentowany tutaj impregnat przeznaczony jest do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Jeśli w swoim domu czy firmie masz podłogę wykonaną z ręcznie formowanej cegły, to warto zaopatrzyć się w ten środek! Wystarczy raz na kilka lat pokryć nim podłoże ceglane lub ceramiczne, aby pozbyć się problemu zanieczyszczeń, rozwoju mchów czy nadmiernego nasiąkania wodą. Dodatkowo NANOBAUER Ceramics Handform chroni powierzchnię ceramiczną przed działaniem promieni słonecznych.


Skuteczna impregnacja cegły

Innowacyjna formuła impregnatu NANOBAUER sprawia, że doskonale zabezpiecza on konserwową powierzchnię przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Cegły ręcznie formowane czy klinkiery, które są na zewnątrz budynku, mają regularny kontakt z deszczem, mrozem i śniegiem, a także intensywnym Słońcem. Woda, promienie UV i duże wahania temperatur mają negatywny wpływ na ich kondycję, dlatego wykorzystanie odpowiednich środków chemicznych jest w ich wypadku wskazane. 

Substancje czynne zawarte w impregnacie głęboko wnikają w strukturę cegły ręcznie formowanej, tworząc skuteczną barierę ochronną. Jednocześnie środek NANOBAUER sprawia, że ceramika zachowuje swój intensywny, pierwotny kolor na dłuższy czas i nie blaknie pod wpływem promieniowania słonecznego. Dzięki związkom hydrofobowym, redukującym właściwości chłonne podłoża, woda deszczowa nie przedostaje się do wewnątrz, a jedynie spływa po powierzchni. Tym samym naturalnie porowata struktura cegły oraz wszelkie rysy i spękania powstałe przez lata nie wpływają na kondycję materiału budowlanego. 

Zobacz nasze inne rozwiązania

W asortymencie marki NANOBAUER możesz znaleźć też wiele innych, przydatnych środków chemicznych, które są przeznaczone do pielęgnacji oraz konserwacji cegły. Wszystkie te produktu zakupisz w naszym sklepie internetowym w dobrej cenie i z gwarancją najwyższej ich jakości. Pamiętaj, że Ceramics Cleaner to sprawdzony preparat, który warto wykorzystać w trakcie czyszczenia materiałów ceramicznych, w tym płytek, dachówek i klinkierów. Wystarczy nanieść produkt na oczyszczoną powierzchnię. W przyszłości ułatwi usuwanie z niej zabrudzeń, zwiększy ochronę przed wodą i zabezpieczy przed rozwojem mchu.

NANOBAUER Injection Touch to z kolei sprawdzony impregnat do osuszania murów oraz ścian, również tych ceramicznych. Zawilgocenie elewacji to duży problem, który z czasem może doprowadzić do poważnych uszkodzeń wewnątrz konstrukcji stanowiących zagrożenie dla użytkowników obiektu. Preparat NANOBAUER eliminuje zarodniki mchów i porostów, a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. 

W ofercie posiadamy też środki do czyszczenia fug i spoin, które sprawdzą się nie tylko do cegły ręcznie formowanej! Joint Cleaner szybko pozbędzie się brudu oraz plam nie naruszając struktury materiału. Sprawdź również impregnat NANOBAUER Joint i zabezpiecz fugi przed wilgocią oraz pleśnią i mchami, jednocześnie przedłużając żywotność płytek. Wszystkie produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach i z gwarancją najwyższej jakości - zapraszamy do składania zamówień.

NANOBAUER
NS.06.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846784

Zobacz także

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Komentarze @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Odpowiedz

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło