NANOBAUER® JOINT - Impregnat do ochrony fug kafelkowych i spoin

Fugi i spoiny dosyć łatwo ulegają różnorodnym zabrudzeniom. Szczególnie w pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza jest duża, na niezabezpieczonych elementach często pojawia się pleśń lub grzyb. Sposobem na ten problem są wysokiej jakości impregnaty do fug i spoin. Naszym klientom proponujemy produkt znanej i cenionej marki Nanobauer, który stanowi skuteczną ochronę przed wspomnianymi wykwitami, a także wodą i plamami. Dzięki impregnatowi w przyszłości dużo prostsze będzie również czyszczenie fug. Po jego użyciu brud nie wniknie już bowiem w ich strukturę.

59,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

logo_nanobauer


NANOBAUER JOINT
Impregnat do fug i spoin
NANOBAUER_jointpng
check.png
Tylko 1 warstwa

1 warstwa wystarczy do skutecznej impregnacji fug i spoin
molecule.png
5 lat ochrony

Nawet do 5 lat skutecznej i trwałej ochrony
detergent.png
80m2/1l

Z jednego opakowania 1 l wykonasz nawet 80m2 impregnacji
Hydrofobowa ochrona całego materiałumech.png
Mech i zielone naloty nie narastają na betonie architektonicznym
Zmniejsza ryzyko powstawania pleśni

Dzięki impregnacji ciemne naloty nie będą powstawały na materiale.
Chroni przez wiele lat

uv.png
Z tym impregnatem pozbędziesz sie wszelkich zacieków i plam na wiele lat.

Produkt oferowany w naszym sklepie to impregnat do fug, który nie wpływa na ich wygląd, a jedynie tworzy warstwę chroniącą przed niekorzystnymi warunkami. Preparat nakłada się na podłoże pozbawione jakichkolwiek zabrudzeń i plam, dlatego wcześniej należy zastosować specjalistyczny środek do czyszczenia fug. Kiedy elementy są już całkowicie suche, można użyć prezentowanego impregnatu. Efekty stosowania produktu utrzymują się przez kilka lat.


Impregnat do fug

Zaniedbane fugi przyciągają wzrok i psują odbiór estetyczny każdego mieszkania. Oprócz tego brud bardzo mocno obniża ich odporność na eksploatację. Czyszczenie fug tradycyjnymi środkami chemicznymi jest bardzo czasochłonne, a wystarczy z reguły zadbać o to, by zanieczyszczenia nie nawarstwiły się na ich powierzchni. Dobrej klasy impregnat do fug pozwala zadbać o czystość w przestrzeniach między płytkami na bardzo długi okres. Zastosowanie właściwego preparatu nie pozwala również na wykwit mikroorganizmów, grzybów i pleśni w pomieszczeniach narażonych na ekspozycję wilgoci. Jest to nieocenione w kuchniach, garażach i łazienkach. Ponadto odpowiedni impregnat do fug wyklucza powstawanie przebarwień i zażółceń fug, które z czasem tracą swój kolor. Środki impregnujące pomagają zachować fabryczny kolor o wiele dłużej i zmniejszają jego podatność na drobne uszkodzenia mechaniczne. Sprawiają także, że brud i wilgoć spływają po ich powierzchni i nie wnikają w głąb struktury.

Zobacz nasze inne rozwiązania

Środki do czyszczenia i pielęgnacji elewacji mineralnych i innych usuwają ciężkie zabrudzenia nie uszkadzając struktury powierzchni. Sprawdzony preparat w formie koncentratu NANOBAUER Facade Cleaner umożliwia czyszczenie ręczne i pod wysokim ciśnieniem. Impregnat do otoczaków, grysów i mozaik, pozwoli Ci zadbać o powierzchnię oraz uniknąć mchu, który psuje cały efekt. NANOBAUER Pebble tworzy na powierzchni powłokę likwidującą zanieczyszczenia i brud. Poszukujesz skutecznego i dobrego impregnatu do piaskowca? Produkty marki NANOBAUER Sandstone powodują, że impregnowana powierzchnia stanie się odporna na zanieczyszczenia, a także uszkodzenia i erozję. Preparat nie odcina dostępu powietrza do materiału. Zawilgocenie murów czy innych elementów konstrukcji to zagrożenie dla budynku, gdyż doprowadza do jego stopniowej degradacji. Rozwiązaniem są impregnaty do osuszania murów i ścian. Preparaty takie jak NANOBAUER Injection Touch zapobiegają przy tym pojawieniu się szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Beton potrzebuje ochrony by zachować swoje szczególne właściwości, gdyż jest to materiał łatwo nasiąkający wodą. Impregnat do betonu architektonicznego całkowicie wyklucza ten proces. NANOBAUER Architectural Concrete ochroni strukturę materiału, nie blokując przy tym dopływu powietrza.

NANOBAUER
NS.26.H

Specyficzne kody

EAN13
5902643846524

Zobacz także

Opinie produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
Rewelacyjny 0
Dobry 0
Średni 0
Słaby 0
Beznadziejny 0

  • Opinie (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (1)

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Komentarze @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedz

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Odpowiedz

Nowa rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się lub resetuj hasło